ostatnie wpisy

Blog

Jak wybrać dobry hotel nad morzem?

Wyjazd nad morze zawsze dostarcza wiele emocji. Nie ważne, czy jest to wyjazd wakacyjny z rodziną, czy służbowy wyjazd szkoleniowy. Polski Bałtyk, chociaż rzadko kiedy jest ciepły, ma swój niewątpliwy urok, a jego plaże przyciągają zarówno dzieci jak i dorosłych. Wybierając się nad Bałtyk warto wybrać dobry hotel, który sprawi, że nasz pobyt będzie można zaliczyć do udanych.

Wakacje w Gdańsku

Wybierając kierunek na wakacyjne wojaże wiele osób myśli o Gdańsku. Nic dziwnego – wczasy nad morzem to wspaniały odpoczynek dla całej rodziny. Jednak Gdańsk to nie tylko kilometry pięknych plaż, deptaków i knajpek, w których można zjeść świeżą rybę.

Romantyczny weekend we dwoje

Jeśli planujesz zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny weekend, pomyśl o wyjeździe do Gdańska. To miasto jest wręcz stworzone dla zakochanych i oferuje wiele ciekawych atrakcji. Ważny jest oczywiście wybór dobrego hotelu, w którym nie będziecie się nudzić, nawet gdy pogoda spłata Wam figla.

Konferencja nad morzem

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, z pewnością masz problem z wyborem miejsca, w którym powinna się ona odbyć. Organizacja konferencji to nie tylko wyjem dużej sali, która pomieści wszystkich uczestników. To również znalezienie noclegu dla części z nich, zapewnienie im posiłku, a czasami nawet rozrywek w czasie wolnym. Dlatego też wybór dobrego miejsca na tego typu imprezę jest kluczowy.

Relaks? Tylko w hotelu SPA w Gdańsku!

Czujesz się przepracowany i wypalony? Masz ochotę rzucić wszystko i wyjechać na kilka dni? Pomyśl o krótkim wypadzie do Gdańska, a najlepiej do hotelu ze SPA. To zestawienie zagwarantuje Ci regenerację sił i świeżą dawkę optymizmu!

Dlaczego nad morzem warto wybrać hotel blisko plaży?

Wybierając się na wczasy nad morzem warto zdecydować się na hotel blisko plaży. Czasami chcemy dokonać pozornych oszczędności szukając noclegu gdzieś dalej od linii brzegowej, jednak nie zawsze jest to najmądrzejszy pomysł. Dlaczego?

Dokąd zabrać partnera na romantyczną kolację?

Wiele par myśli o tym, jak zaskoczyć partnera lub jak sprawić mu drobną przyjemność. Od lat wiadomo, że jedną z podstawowych czynności, która sprawia ludziom przyjemność, jest jedzenie. Dlatego też na całym świecie rozkwitają restauracje, które konkurują między sobą  w przygotowaniu coraz to wymyślniejszych dań.

Jeśli masz pytania

Skontaktuj się z nami

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

 

Rezerwacja

T: (58) 526 10 21

M: rezerwacja@orle.com.pl

2017 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive