blocks

Strona główna » Blog » Dokąd zabrać partnera na romantyczną kolację?

Dokąd zabrać partnera na romantyczną kolację?

restauracja

Wiele par myśli o tym, jak zaskoczyć partnera lub jak sprawić mu drobną przyjemność. Od lat wiadomo, że jedną z podstawowych czynności, która sprawia ludziom przyjemność, jest jedzenie. Dlatego też na całym świecie rozkwitają restauracje, które konkurują między sobą  w przygotowaniu coraz to wymyślniejszych dań.

Popularnym pomysłem na sprawienie przyjemności drugiej połówce jest więc zaproszenie jej na romantyczną kolację z lampką wina. Jak wybrać nastrojowe miejsce do tego celu?

Dobra restauracja

Przede wszystkim skupmy się na znalezieniu dobrej restauracji. Jak to to zrobić? Bardzo prosto. Najpierw popytajmy znajomych o renomowany ośrodek wypoczynkowy, który mogliby nam polecić. Tego typu miejsca bardzo dbają o to, aby posiłki serwowane w ich restauracjach oszałamiały podniebienia gości. Wiadomo: jeśli będą oni zadowoleni z pobytu w danym miejscu i do tego będą rozpływać się nad smakami w kuchni, na pewno jeszcze nie raz wrócą do danego hotelu. Restauracje przyhotelowe często mają bogate menu, by zapewnić pyszny posiłek nawet najbardziej wybrednym gościom. Co za tym idzie, oferują też obszerna kartę win i drinków. W związku z tym tego typu restauracja idealnie nadaje się też na celebrację różnego rodzaju rocznic.

Okolica

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Na wystrój i możliwości restauracji, a także jej okolicę. Pamiętajmy, że romantyczny wieczór we dwoje to nie tylko jedzenie, ale również wspólne rozmowy czy spacer. Dlatego warto poszukać cichej restauracji wśród drzew, najlepiej z tarasem, na którym przy świecach zjemy posiłek na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem jest poszukanie lokalu przy plaży. Szum morza wprowadza wyjątkowo romantyczny nastrój, a wspólne spacery po brzegu sprzyjają rozmowom i zwierzeniom. Innym pomysłem jest znalezienie restauracji w hotelu, który posiada SPA. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać spacerom ani posiłku na świeżym powietrzu, drugą połówkę można zaprosić na jeden z zabiegów relaksacyjnych.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności