blocks

Sale konferencyjne i szkoleniowe – galeria zdjęć

Hotel Orle w Gdańsku -Sobieszewie posiada status profesjonalnego Centrum Konferencyjnego. Dysponujemy rozległym doświadczeniem w zakresie organizacji spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń. Chętnie gościmy przedstawicieli firm i przedsiębiorstw, którym udostępniamy 12 przestronnych sal konferencyjnych. Największa z nich ma 280 m powierzchni i jest w stanie pomieścić nawet 320 osób. Wszystkie sale są wyposażone w projektor multimedialny, profesjonalne nagłośnienie i łącze internetowe. Rozkładem sal można dowolnie manipulować dzięki systemom mobilnych ścianek działowych.

Osoby uczestniczące w szkoleniach mogą również skorzystać z naszej oferty wypoczynkowej, w tym z organizowanych w plenerze imprez firmowych i integracyjnych.

Organizacja spotkań biznesowych

Każdego roku przyjeżdżają do nas goście z całej Polski oraz Europy. Często są to pracownicy dużych korporacji, które organizują dla nich cykliczne kursy. Organizacja spotkań biznesowych to dla nas chleb powszedni. Dysponujemy salami konferencyjnymi, które są przestronne i pozwalają na przygotowanie kursów z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

Jesteśmy przygotowani do organizacji nawet wielogodzinnych konferencji i szkoleń, w których uczestniczy nawet 320 osób. Możemy również przygotować sale na kilka mniejszych, dzięki systemowi mobilnych ścianek działowych. Dzięki temu firma może przeprowadzić intensywne kursy w mniejszych grupach, tak aby były skuteczniejsze. A to wszystko w jednym obiekcie szkoleniowym!

Nowoczesne sale szkoleniowe

Dziś uczestnicy kursów stawiają przede wszystkim na różnorodność oraz możliwość korzystania z dynamicznych rozwiązań technologicznych. Idziemy z duchem czasu, a nasze sale szkoleniowe w Gdańsku są bardzo nowoczesne. Można w nich znaleźć ekrany LCD, na których można wyświetlać prezentacje oraz filmy, a także projektory multimedialne. To w połączeniu ze stabilnym łączem Wi-Fi, gwarantuje możliwość przeprowadzenia płynnego szkolenia z użyciem nowoczesnych technologii.

A po całym dniu szkolenia, naszym gościom oferujemy również możliwość skorzystania z naszych sal bankietowych, restauracji oraz Zakątka SPA z basenem.

Powrót do galerii