blocks

Imprezy firmowe

W Hotelu Orle organizujemy imprezy firmowe nie tylko na sali bankietowej, ale również w plenerze! Posiadamy bogate zaplecze w postaci stylowych zadaszeń wykonanych z drewna. Mieszczą się one w gęstym lesie, nieopodal piaszczystej plaży. Miejsce wyróżnia się sielskim, spokojnym klimatem, gdzie każdy gość czuje się swobodnie. Ponadto uczestnicy wydarzenia mogą skorzystać z noclegu w naszym hotelu, w którym czekają na nich komfortowe pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe, a także apartamenty.

Imprezy integracyjne nad morzem

Nasze imprezy integracyjne nad morzem to doskonały sposób na zacieśniani więzi rodzinnych, wśród znajomych lub współpracowników. Oprócz pięknego miejsca, oferujemy również bogaty poczęstunek. Nasi goście mogą skorzystać z suto zastawionego bufetu szwedzkiego, nad którym czuwają nasi wykwalifikowani kucharze z hotelowej restauracji. Przygotowujemy również ogniska oraz grille.

Imprezy plenerowa nad morzem to także doskonały pomysł na świętowanie urodzin, imienin czy ważnej rocznicy. Nawet, kiedy zacznie padać drobny deszcz, goście mogą skryć się pod naszymi wiatami z drewna, a po poprawie pogody, wrócić do zabawy na świeżym powietrzu! A wewnątrz hotelu do dyspozycji uczestników przyjęcia jest również sala klubowa, w której można pobawić się w rytmie nastrojowej muzyki.

Powrót do galerii