blocks

Imprezy firmowe

W Hotelu Orle organizujemy imprezy firmowe nie tylko na sali bankietowej, ale również w plenerze! Posiadamy bogate zaplecze w postaci stylowych zadaszeń wykonanych z drewna. Mieszczą się one w gęstym lesie, nieopodal piaszczystej plaży. Miejsce wyróżnia się sielskim, spokojnym klimatem, gdzie każdy gość czuje się swobodnie. Ponadto uczestnicy wydarzenia mogą skorzystać z noclegu w naszym hotelu, w którym czekają na nich komfortowe pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe, a także apartamenty.

Imprezy integracyjne nad morzem

Nasze imprezy integracyjne nad morzem to doskonały sposób na zacieśniani więzi rodzinnych, wśród znajomych lub współpracowników. Oprócz pięknego miejsca, oferujemy również bogaty poczęstunek. Nasi goście mogą skorzystać z suto zastawionego bufetu szwedzkiego, nad którym czuwają nasi wykwalifikowani kucharze z hotelowej restauracji. Przygotowujemy również ogniska oraz grille.

Imprezy plenerowa nad morzem to także doskonały pomysł na świętowanie urodzin, imienin czy ważnej rocznicy. Nawet, kiedy zacznie padać drobny deszcz, goście mogą skryć się pod naszymi wiatami z drewna, a po poprawie pogody, wrócić do zabawy na świeżym powietrzu! A wewnątrz hotelu do dyspozycji uczestników przyjęcia jest również sala klubowa, w której można pobawić się w rytmie nastrojowej muzyki.

Powrót do galerii

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności