blocks

Pokoje hotelowe – galeria zdjęć

Nasz ośrodek wypoczynkowy w Gdańsku dysponuje przytulnymi dwupokojowymi apartamentami oraz klasycznymi pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi. Wszystkie pokoje są zaopatrzone w łazienki, radio, TV i telefon. Zapewniamy też bezpłatny dostęp do łącza Wi-Fi. Pokoje Hotelu Orle to doskonałe miejsce na spędzenie noclegu, a także wielodniowego wypoczynku.

Noclegi w Gdańsku

Odpoczynek w otoczeniu natury, blisko morza w pięknych, stylowych pokojach. Oferujemy noclegi w Gdańsku dla wymagających osób, które chcą odpocząć od trudów dnia codziennego i zrelaksować się w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Nasz hotel mieści się jedynie 15 km od centrum Gdańska, a więc jest to świetna baza wypadowa do zwiedzania tego miasta oraz stoczni. Jest to zatem dobry wybór dla turystów, uwielbiających aktywny wypoczynek, ale również dla tych, którzy chcą poleżeć na plaży, spacerować brzegiem morza lub skorzystać z naszej strefy SPA .

Nocleg w otoczeniu natury

Dysponujemy pokojami, które są urządzone w minimalistycznym, nienachalnym stylu. Wszystkie są wyposażone w bardzo komfortowe łóżka, która zapewniają wypoczynek na wysokim poziomie. Hotelowi goście mogą korzystać z naszej restauracji, w której serwujemy pyszne, domowe jedzenie: śniadania, obiady oraz kolacje. A do tego mogą także wybrać się do naszego Zakątka SPA, gdzie przygotowaliśmy dla nich szereg zabiegów odnowy biologicznej, masaże i różnorodne terapie.

Nasze pokoje zostały przygotowane do goszczenia singli, par, ale również rodzin z dziećmi. Przestronne apartamenty sprawdzą się do tego idealnie.

Zachęcamy również do zapoznania się z ogólną galerią naszego hotelu.

Powrót do galerii