blocks

Organizacja konferencji i imprez okolicznościowych

Oferty grupowe

Wypoczynek dla osób prywatnych i grup

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy bogatą ofertę wypoczynkową dla Klientów indywidualnych, grup zorganizowanych oraz przedstawicieli biznesu. Chętnie podejmujemy się organizacji przyjęć weselnych, imprez integracyjnych oraz profesjonalnych szkoleń w naszych salach konferencyjnych i bankietowych. Dogodne położenie hotelu przy plaży umożliwia cieszenie się urokami Morza Bałtyckiego o każdej porze roku. Po wyczerpującym dniu mogą zaznać Państwo odprężenia w salonie SPA, spożyć posiłek w hotelowej restauracji bądź zamówić nocleg w naszych komfortowych pokojach i apartamentach.

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Dysponujemy kompleksem 7 klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych na wynajem o łącznej powierzchni 500 metrów kwadratowych.

Nasza największa sala konferencyjna o powierzchni 280 metrów może pomieścić do 320 osób w ustawieniu kinowym. Idealna do organizacji spotkań biznesowych, jest zaopatrzona w system mobilnych ścianek działowych, umożliwiający podzielenie sali na trzy mniejsze. Sala dysponuje oświetleniem naturalnym, automatycznym systemem zaciemnienia oraz kilkoma wariantami oświetlenia sztucznego.

Organizacja szkoleń i spotkań biznesowych

Wszystkie sale są połączone cyfrowym, centralnie sterowanym systemem audiowizualnym. Zintegrowany system pozwala na dystrybucję sygnału między salami. System nagłośnienia został ponadto wzmocniony subwooferami zapewniającymi dobrą jakość odtwarzanych materiałów audio. Dodatkowe ekrany LCD zamontowane w ciągu sal umożliwiają obserwowanie treści prezentowanych na głównym projektorze multimedialnym.

Już wiele firm i instytucji z Gdańska i okolic skorzystało z naszej oferty organizacji szkoleń i spotkań biznesowych. Nasze sale konferencyjne są przygotowane na każde wyzwanie szkoleniowe! Z pewnością podołamy i Państwa zleceniu.

DO POBRANIA:

Oferta konferencyjna

 

Sala Powierzchnia m2 Liczba miejsc w ustawieniu:
Kinowym Szkolnym Konferencyjnym
A 30 30 20 15-20
B 49 40 24 20-40
C 141 160 50 40-130
D 71 60 24 20-40
E 99 60 30 20-40
F 61 100 20 30-50
C+D 212 180 100 70-170
D+E 140 160 50 40-130
C+D+E 281 320 150 80-260
N 74 100 50 20-40

Organizacja wesel

Unikalne położenie naszego hotelu nad morzem, wyśmienita kuchnia, fachowa obsługa oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel sprawiają, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostaje w pamięci Gości i Nowożeńców. Wielu Gościom pytającym o ofertę naszego hotelu w zakresie organizacji wesel marzy się ślub i wesele nad morzem – i my zawsze chętnie pomagamy spełnić to piękne marzenie. Ślub i wesele są raz w życiu, można więc pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji planując to wydarzenie.

Sale weselne i bankietowe: korzystne warunki wynajmu

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że dzień ślubu i wesela jest czasem wyjątkowym i jesteśmy w stanie zadbać o właściwą oprawę tego wydarzenia. Składają się na nią nasze doskonale przygotowane sale weselne, ale też profesjonalna obsługa, klimatyczne dodatki kreujące niepowtarzalny nastrój przyjęcia weselnego, wykwalifikowany personel. Wnętrze sali weselnej może wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzą Państwo Młodzi. Można również na wiele sposobów zaaranżować stoły dla Gości. Zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb i życzeń naszych Klientów. Dodatkowym atutem naszej oferty są atrakcyjne ceny noclegów w naszym hotelu. Mogą Państwo przy okazji organizacji wesela w Hotelu Orle zarezerwować noclegi dla siebie lub swoich Gości.

Nasza sala bankietowa świetnie nadaje się też do organizacji innych imprez okolicznościowych niż wesela. Nasz hotel w Gdańsku będzie optymalnym wyborem na tego rodzaju wydarzenie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jedną klimatyzowaną salę weselną na 100 osób. Jesteśmy pewni, że doskonale spełni ona swoje zadanie.

ŚLUB NA PLAŻY!

Proponujemy zorganizowanie ceremonii ślubu na pięknej plaży w Gdańsku, oddalonej od naszego hotelu o zaledwie 150 m.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności