blocks

Pakiety pobytowe

Pakiety pobytowe w naszym hotelu

Planują Państwo wypoczynek nad morzem? Okolice Gdańska i Wyspy Sobieszewskiej to doskonałe miejsce na wczasy czy wakacyjny wypad z rodziną i znajomymi. Wypoczynek nad morzem warto zaplanować wcześniej, póki w hotelach w Gdańsku są jeszcze wolne miejsca. Jeśli wybierają się Państwo na wczasy z rodziną lub małymi dziećmi, tym bardziej warto zarezerwować pobyt w dobrym hotelu, zapewniającym Klientom wszystkie udogodnienia. Tak zaplanowane i zorganizowane wczasy nad morzem z pewnością będą udane i wszystkim pozostaną po nich miłe wspomnienia.

Planujesz wczasy nad morzem? Sprawdź nasze pakiety

Rekomendujemy nasze promocje sezonowe i pakiety wypoczynkowe (np. pobyt w hotelowym SPA). Pakiety obowiązują przez określony czas, dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia zmian w ofertach. W razie dodatkowych pytań dotyczących wczasów nad morzem i innych propozycji przygotowanych w ramach poszczególnych pakietów, zachęcamy do kontaktu z naszym hotelem w Gdańsku.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności