blocks

ostatnie wpisy

Blog

Wymarzone wesele, czyli jakie?

Wesele idealne dla każdej pary będzie oznaczało coś innego. Jedni marzą o eleganckiej uroczystości z dużą liczbą gości, inni preferują minimalizm. Niezależnie od wybranej opcji, organizacja wesela wymaga od pary młodej rozwiniętych umiejętności logistycznych. Trzeba pamiętać o długiej liście zadań do zrealizowania. A co jeśli ktoś mógłby nam w tym pomóc i wyręczyć nas przynajmniej w części tych obowiązków?

Wybór hotelu. Dlaczego warto zamówić pobyt z wyżywieniem

Wczasy dla każdego z nas kojarzą się z czymś przyjemnym. Odpoczynek, relaks, kilka dni na reset myśli. Podczas przygotowań do wyjazdu warto przemyśleć wiele kwestii, aby już na miejscu odeszły wszystkie niepotrzebne stresy.

Szkolenie nad morzem, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym

W szkoleniach nad morzem chętnie uczestniczymy. Więcej, chcemy, żeby trwały jak najdłużej. Szczególnie kiedy organizowane są w ramach pracy zawodowej. Organizowane są też dla innych grup zawodowych: przedsiębiorców, urzędników, menadżerów, kierowników, dyrektorów i innych.

Ciekawe pomysły na majówkę w Trójmieście i okolicach

Wyprawa do Trójmiasta to doskonały pomysł na spędzenie weekendu majowego. Na terenie nadmorskiej aglomeracji każdy bowiem znajdzie coś dla siebie: miłośnicy zabytków z pewnością chętnie ruszą szlakiem atrakcji Trójmiasta, spragnieni relaksu mogą odpocząć w naszym hotelu ze SPA, a pragnący kontaktu z przyrodą mogą pogrążyć się w ciszy Wyspy Sobieszowskiej.

Pięć cech dobrego pokoju hotelowego

To, czy wypoczynek będzie udany zależy w ogromnie mierze od standardów, jakie spełnia pokój hotelowy. W trakcie urlopu jest on bowiem nie tylko miejscem, w którym nocujemy, lecz również przestrzenią relaksu i odpoczynku. Sprawdź, jakie wymagania powinien spełniać hotelowy pokój, aby wypoczynek nad morzem można było uznać za udany!

Rezerwacja noclegów w hotelu. O czym warto pamiętać?

Spośród wszystkich form zakwaterowania nad morzem; prywatnych kwater, hosteli czy domów wczasowych, nocleg w hotelu jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz naprawdę odpocząć i ukoić swoje nerwy. Komfortowe pokoje, hotelowe SPA, możliwość wyżywienia na miejscu w hotelowej restauracji oraz inne udogodnienia sprawią, że wypoczniesz i nabierzesz sił. Rezerwując nocleg w hotelu warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jakich? Sprawdź w naszym wpisie.

Osoby starsze nad morzem

Polskie wybrzeże to ulubiony kierunek wakacyjny, wybierany przez rodziny z dziećmi, ale nie tylko. Podczas gdy najmłodsi beztrosko się bawią, stawiając zamki z piasku, budując fortyfikacje i pluskając w morzu, starsze osoby korzystają z dobrodziejstwa jodu oraz świeżego powietrza. Sprawdź w naszym wpisie, dlaczego pobyt nad morzem to pomysł na idealne wakacje dla seniora!

Prosty przepis na wykwintny bankiet

Firmy w celu uczczenia ważnego osiągnięcia lub wydarzenia organizują bankiety. To cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie w dużym stopniu wpływa na wizerunek danego przedsiębiorstwa. Wykwintne bankiety wydają się jednak trudne do zorganizowania. Zaplanowanie każdego szczegółu, oprawy i przede wszystkim miejsca to wyzwanie dla niejednej osoby. Co zrobić, by zorganizować wykwintny bankiet? Na co zwrócić uwagę podczas planowania?

Cechy dobrej hotelowej restauracji

Rezerwując nocleg w hotelu, bardzo często oczekujemy nie tylko komfortowego pokoju, ale również możliwości skorzystania z restauracji. To bardzo wygodne rozwiązanie. Zamiast tracić czas na poszukiwanie najbliższego lokalu gastronomicznego, goście hotelowi mogą bez względu na porę dnia przekąsić coś smacznego. Bardzo ważne jest jednak, aby taka restauracja była miejscem z dobrym klimatem, miłą obsługą, a przede wszystkim smakowitą kuchnią.

Walory uzdrowiskowe polskiego wybrzeża

Od dziecka powtarzano nam, że nad Bałtyk warto jeździć ze względu na walory zdrowotne morskiego powietrza. Wszyscy słyszeliśmy też o wdychaniu jodu, którego na wybrzeżu jest sporo. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?