blocks

ostatnie wpisy

Blog Hotelu Orle – poznaj bliżej to, jak działamy!

Dlaczego warto zorganizować firmową Wigilię w hotelu?

Organizacja firmowej Wigilii to doskonały sposób na zacieśnienie więzi między pracownikami, a także okazja do podziękowania im za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Wybór odpowiedniego miejsca na takie wydarzenie może być jednak trudny, zwłaszcza gdy chcemy, aby było ono wyjątkowe i niezapomniane. W ostatnich latach coraz więcej firm decyduje się na organizację tego rodzaju imprez w hotelach, które oferują profesjonalne usługi i atrakcyjne warunki. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Jak ustawić stoły podczas bankietu?

Organizacja bankietu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiednie ustawienie stołów. W zależności od rodzaju imprezy, liczby uczestników oraz celów spotkania, warto zastosować różne układy stołów, które wpłyną na komfort gości i sprzyjać będą integracji. W poniższym artykule przedstawiamy trzy najpopularniejsze aranżacje stołów na bankietach oraz przykład hotelu Orle w Gdańsku, który oferuje doskonałe warunki do organizacji tego rodzaju imprez.

Jakie zalety niesie ze sobą catering świąteczny?

Organizacja świąt Bożego Narodzenia to zawsze wyzwanie, które wymaga nie tylko czasu, ale i umiejętności. Jednym z rozwiązań, które może ułatwić to zadanie, jest skorzystanie z usług cateringu świątecznego. W tym artykule dowiesz się, jakie korzyści niesie ze sobą taka opcja.

Jakie menu weselne wybrać dla dzieci?

Organizacja wesela to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli w gronie gości znajdują się dzieci. Oprócz odpowiedniej oprawy muzycznej i atrakcji dla najmłodszych, ważne jest również zapewnienie im smacznych i zdrowych posiłków. W tym artykule przedstawiamy kilka propozycji menu weselnego dla dzieci, które z pewnością przypadną im do gustu.

Co podać na weselny obiad?

Wybór menu na weselny obiad to jedno z kluczowych zadań dla przyszłych małżonków. W Polsce istnieje wiele tradycyjnych potraw, które sprawdzą się idealnie na takiej uroczystości. Poniżej przedstawiamy propozycje dań, które z pewnością zachwycą zarówno nowożeńców, jak i ich gości.

Jak zorganizować niewielkie przyjęcie na ostatnią chwilę?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że musiałeś zorganizować niewielkie przyjęcie na ostatnią chwilę? Może to wydawać się trudne, ale z kilkoma prostymi wskazówkami można to zrobić bez stresu. W tym artykule przedstawimy trzy kluczowe aspekty organizacji szybkiego przyjęcia, a także polecamy miejsce, które idealnie sprawdzi się na taką okazję - hotel Orle w Gdańsku.

Poznaj zasady bezpieczeństwa nad morzem

Morze Bałtyckie to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. Wiele osób wybiera się do nadmorskich miejscowości na wakacje, weekendy czy wycieczki. Morze to jednak nie tylko piękno i relaks, ale także niebezpieczeństwo i zagrożenie. Aby cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym wypoczynkiem nad morzem, należy znać i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Gdzie wybrać się z przyjaciółmi na weekend?

Weekendowy wypad z przyjaciółmi to doskonała okazja, by oderwać się od codziennej rutyny, nabrać sił i spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Wybór odpowiedniego miejsca na wspólny wyjazd może być jednak trudny, zwłaszcza gdy każdy z uczestników ma inne oczekiwania. W takim przypadku warto zastanowić się nad atrakcyjnym miejscem, które zaoferuje bogate możliwości spędzenia wolnego czasu oraz zapewni komfort i przyjemność pobytu. Właśnie takie warunki spełnia Hotel Orle w Gdańsku, czekający na swoich gości ze wspaniałym SPA nad morzem.

Zalety korzystania z hotelowego SPA

Hotelowe SPA to miejsca, w których możesz skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, odnowy biologicznej i masażów. W ten sposób nie tylko poprawisz swój wygląd i samopoczucie, ale także zrelaksujesz się i odstresujesz od codziennych problemów.

Jak podreperować zdrowie w 2 tygodnie?

Podreperowanie zdrowia w ciągu zaledwie dwóch tygodni może wydawać się trudne, ale jest możliwe, gdy skorzystamy z odpowiednich narzędzi i zasobów. Odpowiednie miejsce do regeneracji ciała i ducha może czynić cuda, a hotel Orle stanowi idealne miejsce do tego celu. Położony w przepięknym miejscu, blisko natury, oferuje szeroki wachlarz zabiegów promujących zdrowie i dobre samopoczucie.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności