blocks

ostatnie wpisy

Blog

Firmowe Christmas Party

Tradycja firmowych Christmas Party dotarła do nas zza oceanu. Szybko przyjęła się w Polsce – większość z nas lubi celebrację Świąt i uważa, że wigilijna atmosfera powinna dotyczyć też życia biurowego. Szefowie firm zazwyczaj stają na wysokości zadania i organizują swoim pracownikom spotkanie, które przybiera formę niedużej imprezy.

Jesień nad morzem

Wyjazd nad morze kojarzy się  wszystkim z wakacjami i upałami. Jednak wtedy w każdym nadmorskim mieście i miasteczku jest głośno, tłoczno i gwarno. Na plażach pełno jest turystów, do tego często rozstawiają oni parawany na całej długości plaży. Nie ma więc możliwości, aby nacieszyć się pięknem Bałtyku i posłuchać szumu jego fal. Dlatego też wiele osób decyduje się na wizytę nad morzem… jesienią!

Urodzinowa niespodzianka w hotelowej restauracji

W polskiej tradycji przyjęte jest, że okrągłe urodziny celebruje się hucznie w gronie najbliższych osób. Czasami jubilat zapomina o swoich urodzinach lub nie ma czasu na zorganizowanie dużej imprezy. Wtedy zazwyczaj jego najbliżsi chcąc mu zrobić prezent, organizują imprezę-niespodziankę, o której on sam dowiaduje się w ostatniej chwili. Jak się za to zabrać?

Wyjazd nad morze z dzieckiem

Rodzice maluchów zazwyczaj chcą pokazywać im, jak piękna i różnorodna jest Polska. Dzieci często zabierane  więc są w góry, na Mazury, oraz nad polskie morze. Dokąd wybrać się z dzieckiem nad Bałtyk, aby pokochało ono go na zawsze?

Trójmiasto

Świetnym wyborem na wyjazd z dzieckiem jest Trójmiasto. Tu nie ma jak się nudzić. Maluch może poznać jedne z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w naszym kraju: sopockie molo, gdańską starówkę czy port w Gdyni. Nawet, jeśli pogoda nie będzie nadawała się do plażowania, malucha można zabrać na długi spacer deptakiem ciągnącym się od Gdańska Brzeźna aż do Gdyni Orłowa. Wzdłuż deptaka ciągnie się także ścieżka rowerowa, tę samą trasę można pokonać więc na jednośladzie. Maluszka można zabrać do zoo w Gdańsku lub do aquaparku pod Gdynią. W Trójmieście jedyną rozrywką nie jest plaża, dlatego nie musimy martwić się o pogodę!

Plaża

Zakładając jednak, że nad morze chcielibyśmy wybrać się z dzieckiem w lecie, gdy dopisuje pogoda, warto wybrać hotel przy plaży. Dzięki temu tuż po śniadaniu możemy kierować się w stronę morza. Bliskość hotelu ma wiele plusów. Po pierwsze, możemy zabrać ze sobą na plażę wszystko, czego będziemy potrzebować, w tym zabawki dla dziecka. Ponieważ nie idziemy daleko, maluch część z nich może  nieść sam. Jeśli na plaży okaże się, że czegoś zapomnieliśmy, w ciągu kilku chwil możemy wrócić do hotelu, a potem znów udać się na plażę. Hotel przy plaży jest wygodnym rozwiązaniem również wtedy, gdy maluch zrobi się śpiący, poczuje źle lub będzie mu zimno – w ciągu kilku chwil możemy znaleźć się z nim w hotelowym pokoju i odpowiednio nim zaopiekować. Hotel blisko plaży nie wymaga od nas dojeżdżania do morza samochodem, dzięki czemu unikamy męczącego dla dziecka zapinania w foteliku, stania w korku i szukania miejsca parkingowego. Warto wybrać hotel nieco oddalony od głównych plaż w Trójmieście.  Plaże na uboczu są cichsze, spokojniejsze i bezpieczniejsze dla dzieci. Są również czystsze.

Odpoczynek nad morzem

Osoby, które chcą odpocząć od codziennych obowiązków, często myślą o krótszym lub dłuższym pobycie nad morzem. Rezerwując hotel w Gdańsku zastanawiają się, czy podczas pobytu faktycznie dane im będzie wyciszyć się i zrelaksować. W szczycie sezonu trójmiejskie plaże są pełne turystów, a dojazd do nich z dalszych części miasta to prawdziwe wyzwanie. Dlatego szukając noclegu w Gdańsku warto pokusić się o hotel nieco na uboczu, np. na Wyspie Sobieszewskiej.

Rehabilitacja nad morzem

Często mówi się o tym, że zdrowie w życiu człowieka jest najważniejsze. Nic więc dziwnego, że osoby po wypadkach czy urazach walczą o nie, regularnie uczęszczając na różnego rodzaju rehabilitację. Ci, którzy potrzebują profesjonalnych zabiegów, nie muszą rezygnować z nich, decydując się na wczasy nad morzem. Wystarczy, że poszukają dobrego hotelu, który będzie mógł zagwarantować im odpowiednią opiekę.

Jak zorganizować business lunch?

Współpraca partnerów biznesowych często opiera się nie tylko na samych aspektach ekonomicznych, ale również na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Stąd wielu biznesmenów i przedsiębiorców stara się raz na jakiś czas zapraszać swoich klientów i partnerów na biznesowe obiady, które nie zawsze mają na celu ubicie intratnego interesu – czasami są tylko wzmocnieniem dobrych relacji, które mogą być do niego podwaliną w przyszłości.

Gdzie zorganizować firmową imprezę integracyjną?

Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, jak dobra atmosfera wpływa na jakość wykonywanych przez pracowników obowiązków. Dlatego też coraz bardziej popularne w wielu firmach są coroczne imprezy integracyjne. Dzięki nim starzy pracownicy mogą wreszcie porozmawiać o czymś więcej niż tylko o pracy, a nowe osoby poznać resztę załogi i dowiedzieć się kto jest kim. Jak i gdzie zorganizować udaną imprezę integracyjną?

Urodziny firmy? Świętujcie w Gdańsku!

Imprezy firmowe  są coraz częściej spotykanym elementem korporacyjnego życia. Wiele firm chce, by ich pracownicy kojarzyli je nie tylko z przykrymi obowiązkami, ale również z przyjemnościami. Dlatego organizują dla nich przeróżne imprezy: urodziny firmy, Christmas Party czy celebracje dużych osiągnięć. Pracownicy lubią tego typu wydarzenia pod warunkiem, że mają zapewnione ciekawe atrakcje podczas wyjazdu. Jak więc najlepiej zorganizować urodziny firmy, aby wszyscy chętnie na nie pojechali i bawili się do białego rana?

Jak wybrać dobry hotel nad morzem?

Wyjazd nad morze zawsze dostarcza wiele emocji. Nie ważne, czy jest to wyjazd wakacyjny z rodziną, czy służbowy wyjazd szkoleniowy. Polski Bałtyk, chociaż rzadko kiedy jest ciepły, ma swój niewątpliwy urok, a jego plaże przyciągają zarówno dzieci jak i dorosłych. Wybierając się nad Bałtyk warto wybrać dobry hotel, który sprawi, że nasz pobyt będzie można zaliczyć do udanych.