blocks

ostatnie wpisy

Blog Hotelu Orle – poznaj bliżej to, jak działamy!

Jak zorganizować niewielkie przyjęcie na ostatnią chwilę?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że musiałeś zorganizować niewielkie przyjęcie na ostatnią chwilę? Może to wydawać się trudne, ale z kilkoma prostymi wskazówkami można to zrobić bez stresu. W tym artykule przedstawimy trzy kluczowe aspekty organizacji szybkiego przyjęcia, a także polecamy miejsce, które idealnie sprawdzi się na taką okazję - hotel Orle w Gdańsku.

Poznaj zasady bezpieczeństwa nad morzem

Morze Bałtyckie to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w Polsce. Wiele osób wybiera się do nadmorskich miejscowości na wakacje, weekendy czy wycieczki. Morze to jednak nie tylko piękno i relaks, ale także niebezpieczeństwo i zagrożenie. Aby cieszyć się bezpiecznym i przyjemnym wypoczynkiem nad morzem, należy znać i przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Gdzie wybrać się z przyjaciółmi na weekend?

Weekendowy wypad z przyjaciółmi to doskonała okazja, by oderwać się od codziennej rutyny, nabrać sił i spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Wybór odpowiedniego miejsca na wspólny wyjazd może być jednak trudny, zwłaszcza gdy każdy z uczestników ma inne oczekiwania. W takim przypadku warto zastanowić się nad atrakcyjnym miejscem, które zaoferuje bogate możliwości spędzenia wolnego czasu oraz zapewni komfort i przyjemność pobytu. Właśnie takie warunki spełnia Hotel Orle w Gdańsku, czekający na swoich gości ze wspaniałym SPA nad morzem.

Zalety korzystania z hotelowego SPA

Hotelowe SPA to miejsca, w których możesz skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych, odnowy biologicznej i masażów. W ten sposób nie tylko poprawisz swój wygląd i samopoczucie, ale także zrelaksujesz się i odstresujesz od codziennych problemów.

Jak podreperować zdrowie w 2 tygodnie?

Podreperowanie zdrowia w ciągu zaledwie dwóch tygodni może wydawać się trudne, ale jest możliwe, gdy skorzystamy z odpowiednich narzędzi i zasobów. Odpowiednie miejsce do regeneracji ciała i ducha może czynić cuda, a hotel Orle stanowi idealne miejsce do tego celu. Położony w przepięknym miejscu, blisko natury, oferuje szeroki wachlarz zabiegów promujących zdrowie i dobre samopoczucie.

Savoir vivre hotelowy – co wolno, a co nie wypada

Każdy, kto choć raz korzystał z usług hotelowych wie, że dobry wypoczynek nie polega wyłącznie na atrakcyjnych cenach, komfortowych pokojach czy pięknych widokach. Kluczową rolę odgrywają także kwestie, związane z kulturą osobistą i umiejętnością zachowania się w miejscach publicznych.

Jak zaplanować atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów?

Urlop z dziećmi to hasło, które nie wszystkim kojarzy się z odpoczynkiem. Rodzice maluchów doskonale wiedzą, że poza domem niełatwo zorganizować im czas. Kluczem do sukcesu okazuje się jednak dobrze przygotowany plan wypoczynku. Wyjeżdżasz na rodzinne wczasy nad Bałtyk? Jesteś w doskonałym miejscu! W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym mali wczasowicze nie będą narzekać na nudę podczas wakacji.

Co robić nad morzem podczas złej pogody?

Niepogoda nad morzem nie musi oznaczać nieudanego urlopu. I choć wydawać by się mogło, że gdy pada deszcz, polskie wybrzeże nie sprzyja wczasowiczom, nic bardziej mylnego. Bałtyk ma turystom wiele do zaoferowania przez cały rok i to niezależnie od tego, jaką temperaturę wskazują termometry. Zastanawiasz się, z jakich atrakcji skorzystać, gdy pogoda nie dopisuje? Poznaj nasze wskazówki i ciesz się udanym wypoczynkiem wbrew panującym warunkom.

Postaw na wygodę – spędzaj święta w hotelu

Wydawać by się mogło, że święta to najlepszy moment, by spędzić czas z rodziną i odpocząć od codziennego pędu. Nie dla wszystkich taka wizja okazuje się jednak rzeczywistością. Dla wielu z nas szczególnie czas przedświąteczny oznacza niekończące się porządki, zakupy i godziny spędzone w kuchni. W efekcie, kiedy nadchodzą uroczyste dni, odczuwamy zmęczenie i frustrację. Nie pomagają też przedłużające się spotkania przy stole. Jeśli masz dość takich świąt, pomyśl o alternatywie, jaką oferują hotele.

Dlaczego warto zaplanować jubileusz w hotelu?

Dawno minęły czasy, kiedy większość uroczystości organizowano w domach. Dziś niezależnie od okazji, organizację przyjęć zleca się profesjonalistom. Najczęściej wybór pada na lokale gastronomiczne. Niemniej rośnie zainteresowanie hotelami. Nowoczesne hotele nie są gorsze od restauracji, a co więcej, w wielu kwestiach nawet je przewyższają. W hotelu można zorganizować zarówno spotkania biznesowe, jak i rodzinne imprezy okolicznościowe. Okazuje się, że jest to również doskonałe miejsce na organizację jubileuszu.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2023 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności