blocks

ostatnie wpisy

Blog

Jak zorganizować business lunch?

Współpraca partnerów biznesowych często opiera się nie tylko na samych aspektach ekonomicznych, ale również na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Stąd wielu biznesmenów i przedsiębiorców stara się raz na jakiś czas zapraszać swoich klientów i partnerów na biznesowe obiady, które nie zawsze mają na celu ubicie intratnego interesu – czasami są tylko wzmocnieniem dobrych relacji, które mogą być do niego podwaliną w przyszłości.

Gdzie zorganizować firmową imprezę integracyjną?

Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę z tego, jak dobra atmosfera wpływa na jakość wykonywanych przez pracowników obowiązków. Dlatego też coraz bardziej popularne w wielu firmach są coroczne imprezy integracyjne. Dzięki nim starzy pracownicy mogą wreszcie porozmawiać o czymś więcej niż tylko o pracy, a nowe osoby poznać resztę załogi i dowiedzieć się kto jest kim. Jak i gdzie zorganizować udaną imprezę integracyjną?

Urodziny firmy? Świętujcie w Gdańsku!

Imprezy firmowe  są coraz częściej spotykanym elementem korporacyjnego życia. Wiele firm chce, by ich pracownicy kojarzyli je nie tylko z przykrymi obowiązkami, ale również z przyjemnościami. Dlatego organizują dla nich przeróżne imprezy: urodziny firmy, Christmas Party czy celebracje dużych osiągnięć. Pracownicy lubią tego typu wydarzenia pod warunkiem, że mają zapewnione ciekawe atrakcje podczas wyjazdu. Jak więc najlepiej zorganizować urodziny firmy, aby wszyscy chętnie na nie pojechali i bawili się do białego rana?

Jak wybrać dobry hotel nad morzem?

Wyjazd nad morze zawsze dostarcza wiele emocji. Nie ważne, czy jest to wyjazd wakacyjny z rodziną, czy służbowy wyjazd szkoleniowy. Polski Bałtyk, chociaż rzadko kiedy jest ciepły, ma swój niewątpliwy urok, a jego plaże przyciągają zarówno dzieci jak i dorosłych. Wybierając się nad Bałtyk warto wybrać dobry hotel, który sprawi, że nasz pobyt będzie można zaliczyć do udanych.

Wakacje w Gdańsku

Wybierając kierunek na wakacyjne wojaże wiele osób myśli o Gdańsku. Nic dziwnego – wczasy nad morzem to wspaniały odpoczynek dla całej rodziny. Jednak Gdańsk to nie tylko kilometry pięknych plaż, deptaków i knajpek, w których można zjeść świeżą rybę.

Romantyczny weekend we dwoje

Jeśli planujesz zabrać swoją drugą połówkę na romantyczny weekend, pomyśl o wyjeździe do Gdańska. To miasto jest wręcz stworzone dla zakochanych i oferuje wiele ciekawych atrakcji. Ważny jest oczywiście wybór dobrego hotelu, w którym nie będziecie się nudzić, nawet gdy pogoda spłata Wam figla.

Konferencja nad morzem

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, z pewnością masz problem z wyborem miejsca, w którym powinna się ona odbyć. Organizacja konferencji to nie tylko wyjem dużej sali, która pomieści wszystkich uczestników. To również znalezienie noclegu dla części z nich, zapewnienie im posiłku, a czasami nawet rozrywek w czasie wolnym. Dlatego też wybór dobrego miejsca na tego typu imprezę jest kluczowy.

Relaks? Tylko w hotelu SPA w Gdańsku!

Czujesz się przepracowany i wypalony? Masz ochotę rzucić wszystko i wyjechać na kilka dni? Pomyśl o krótkim wypadzie do Gdańska, a najlepiej do hotelu ze SPA. To zestawienie zagwarantuje Ci regenerację sił i świeżą dawkę optymizmu!

Dlaczego nad morzem warto wybrać hotel blisko plaży?

Wybierając się na wczasy nad morzem warto zdecydować się na hotel blisko plaży. Czasami chcemy dokonać pozornych oszczędności szukając noclegu gdzieś dalej od linii brzegowej, jednak nie zawsze jest to najmądrzejszy pomysł. Dlaczego?

Dokąd zabrać partnera na romantyczną kolację?

Wiele par myśli o tym, jak zaskoczyć partnera lub jak sprawić mu drobną przyjemność. Od lat wiadomo, że jedną z podstawowych czynności, która sprawia ludziom przyjemność, jest jedzenie. Dlatego też na całym świecie rozkwitają restauracje, które konkurują między sobą  w przygotowaniu coraz to wymyślniejszych dań.