blocks

ostatnie wpisy

Blog

Sylwester nad morzem? Świetny pomysł!

Istnieje wiele pomysłów na sylwestrową zabawę: wyjście do klubu, przyjęcie u przyjaciół lub samodzielnie zorganizowana impreza z okazji powitania Nowego Roku. Coraz bardziej popularnym sposobem spędzania tej wyjątkowej nocy staje się sylwester nad morzem.

Romantyczny pobyt nad morzem. Propozycje i sugestie

Morze Bałtyckie to najczęściej wybierany urlopowy kierunek zarówno przez rodziny z dziećmi, jak i pary, chcące spędzić romantyczny weekend tylko we dwoje. Bogata oferta noclegów oraz atrakcji sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Hotelowe spa – relaks dla ciała i ducha

Szukając hotelu na wakacje albo nawet na krótki urlop, zwracajmy uwagę na te, oferujące zabiegi spa. Nie ma bowiem przyjemniejszego relaksu, połączonego z korzyściami zdrowotnymi, a także poprawiającego nastrój i psychiczne samopoczucie, niż kilkugodzinny pobyt właśnie w spa. Jakie zabiegi znajdziemy w hotelowym spa i jakie korzyści nam one przyniosą dowiesz się, czytając nasz wpis.

Rola obsługi hotelowej przy organizacji konferencji

Rola obsługi hotelowej przy organizacji konferencji jest nie do przecenienia. Powinna być dyskretna, a zarazem sprawna. Co jeszcze liczy się podczas organizacji konferencji i dlaczego obsługa jest tak ważna, sprawdź w naszym wpisie.

Ślub na plaży? To możliwe!

„Morza szum, ptaków śpiew, biała suknia…” czyli ślub na plaży. Kto z nas nie marzy o najważniejszej ceremonii w naszym życiu, odbywającej się przy zachodzącym słońcu i spokojnym szumie fal? Od czasu, kiedy polskie przepisy umożliwiły zawieranie małżeństw poza Urzędem Stanu Cywilnego, w tym właśnie na plaży, śluby nad Bałtykiem cieszą się coraz większą popularnością. I chociaż organizacja takiego przedsięwzięcia nie należy do najłatwiejszych zadań i niejednokrotnie wymaga wystosowania pism do Urzędu Morskiego, Urzędu Miejskiego lub gminy, kapitanatu portu lub administratora plaży, wysiłek się opłaca. My podpowiadamy, jak zorganizować niezapomniany ślub na plaży.

Przyjęcie weselne w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Pomysłów na zorganizowanie wesela; miejsca jego odbywania się, przebiegu czy stylu, w jakim ma być zorganizowane, jest niemalże tyle, ile par młodych. Rozwiązaniem najbardziej optymalnym jednak, zapewniającym z jednej strony dobrą zabawę, z drugiej pełen profesjonalizm, jest zorganizowanie zabawy weselnej w hotelu. Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł.

Trzy cechy dobrej sali konferencyjnej

Podstawą każdej udanej konferencji, niezależnie od jej tematyki, będzie odpowiednia sala konferencyjna. Hotele oraz ośrodki wypoczynkowe prześcigają się w ofertach różnych sal. Jak jednak poznać tę najlepszą? Co czyni z niej salę godną polecenia na konferencję? Okazuje się, że dobra sala konferencyjna musi posiadać trzy kluczowe cechy. Jakie?

Jak zorganizować wyjazdową konferencję firmową?

Zorganizowanie wyjazdowej konferencji firmowej jest nie lada wyzwaniem. Nie tylko bowiem trzeba pomyśleć o przebiegu samej konferencji, zrobić szczegółowy plan i harmonogram działań, lecz przede wszystkim wybrać miejsce.

Gdańsk – miejsce warte odwiedzenia

Gdańsk – piękne i wyjątkowe miejsce z historią. Kiedyś niezwykle ważne miasto portowe zajmujące się handlem oraz rybołówstwem. Obecnie nowoczesna metropolia odwiedzana przez turystów z całego świata. Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

Wyspa Sobieszewska i jej atrakcje

Wyspa Sobieszewska to teren słynący z obsypanych złotym piaskiem plaż ciągnących się przez 11km nabrzeża. Powstała około 160 lat temu, gdy Wisła przez zator lodowy zmieniła swój bieg. Kilkadziesiąt lat później zapadła decyzja o przekopaniu i uregulowaniu koryta rzeki jeszcze bardziej na wschód ze względu na tendencję do zalewania miasta. Tym sposobem znaczny obszar lądu o powierzchni około 37km2, został odcięty przez wodę i utworzył wyspę.