blocks

ostatnie wpisy

Blog

Trzy cechy dobrej sali konferencyjnej

Podstawą każdej udanej konferencji, niezależnie od jej tematyki, będzie odpowiednia sala konferencyjna. Hotele oraz ośrodki wypoczynkowe prześcigają się w ofertach różnych sal. Jak jednak poznać tę najlepszą? Co czyni z niej salę godną polecenia na konferencję? Okazuje się, że dobra sala konferencyjna musi posiadać trzy kluczowe cechy. Jakie?

Jak zorganizować wyjazdową konferencję firmową?

Zorganizowanie wyjazdowej konferencji firmowej jest nie lada wyzwaniem. Nie tylko bowiem trzeba pomyśleć o przebiegu samej konferencji, zrobić szczegółowy plan i harmonogram działań, lecz przede wszystkim wybrać miejsce.

Gdańsk – miejsce warte odwiedzenia

Gdańsk – piękne i wyjątkowe miejsce z historią. Kiedyś niezwykle ważne miasto portowe zajmujące się handlem oraz rybołówstwem. Obecnie nowoczesna metropolia odwiedzana przez turystów z całego świata. Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

Wyspa Sobieszewska i jej atrakcje

Wyspa Sobieszewska to teren słynący z obsypanych złotym piaskiem plaż ciągnących się przez 11km nabrzeża. Powstała około 160 lat temu, gdy Wisła przez zator lodowy zmieniła swój bieg. Kilkadziesiąt lat później zapadła decyzja o przekopaniu i uregulowaniu koryta rzeki jeszcze bardziej na wschód ze względu na tendencję do zalewania miasta. Tym sposobem znaczny obszar lądu o powierzchni około 37km2, został odcięty przez wodę i utworzył wyspę.

Zalety hoteli blisko plaży

Podstawą komfortowego wypoczynku jest dobrze przemyślane miejsce pobytu. Nieraz wybierając się na wakacje, długo zastanawiamy się nad miejscowością, do której chcemy jechać, całkowicie pomijając kwestię lokalizacji naszego hotelu. Tymczasem może to mieć kluczowy wpływ na jakość wypoczynku. Przed wyjazdem, warto więc dokładnie sprawdzić, gdzie będziemy mieszkać i znaleźć miejsce, które spełni nasze oczekiwania, oferując jednocześnie konkurencyjną cenę i wyjątkowe atrakcje.

Jak wybrać odpowiednią salę weselną?

Wybór odpowiedniej sali weselnej to niełatwe zadanie, z którym wiąże się wiele dylematów i nierzadko stresujących sytuacji. Przyszłym małżonkom zawsze zależy na idealnej oprawie najważniejszej uroczystości w życiu. Sale weselne mają niebagatelne znaczenie w planowaniu uroczystości, a ich układ i wygląd determinują możliwości w zakresie stylistycznych aranżacji, a także wpływają na komfort gości. Przy wyborze sali bankietowej na wesele warto kierować się poniższymi wskazówkami – dzięki temu będzie można uniknąć niepotrzebnych błędów w procesie planistycznym.

Firmowe Christmas Party

Tradycja firmowych Christmas Party dotarła do nas zza oceanu. Szybko przyjęła się w Polsce – większość z nas lubi celebrację Świąt i uważa, że wigilijna atmosfera powinna dotyczyć też życia biurowego. Szefowie firm zazwyczaj stają na wysokości zadania i organizują swoim pracownikom spotkanie, które przybiera formę niedużej imprezy.

Jesień nad morzem

Wyjazd nad morze kojarzy się  wszystkim z wakacjami i upałami. Jednak wtedy w każdym nadmorskim mieście i miasteczku jest głośno, tłoczno i gwarno. Na plażach pełno jest turystów, do tego często rozstawiają oni parawany na całej długości plaży. Nie ma więc możliwości, aby nacieszyć się pięknem Bałtyku i posłuchać szumu jego fal. Dlatego też wiele osób decyduje się na wizytę nad morzem… jesienią!

Urodzinowa niespodzianka w hotelowej restauracji

W polskiej tradycji przyjęte jest, że okrągłe urodziny celebruje się hucznie w gronie najbliższych osób. Czasami jubilat zapomina o swoich urodzinach lub nie ma czasu na zorganizowanie dużej imprezy. Wtedy zazwyczaj jego najbliżsi chcąc mu zrobić prezent, organizują imprezę-niespodziankę, o której on sam dowiaduje się w ostatniej chwili. Jak się za to zabrać?

Wyjazd nad morze z dzieckiem

Rodzice maluchów zazwyczaj chcą pokazywać im, jak piękna i różnorodna jest Polska. Dzieci często zabierane  więc są w góry, na Mazury, oraz nad polskie morze. Dokąd wybrać się z dzieckiem nad Bałtyk, aby pokochało ono go na zawsze?