blocks

Strona główna » Blog » Jak ustawić stoły podczas bankietu?

Jak ustawić stoły podczas bankietu?

stoły na bankiecie

Organizacja bankietu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiednie ustawienie stołów. W zależności od rodzaju imprezy, liczby uczestników oraz celów spotkania, warto zastosować różne układy stołów, które wpłyną na komfort gości i sprzyjać będą integracji. W poniższym artykule przedstawiamy trzy najpopularniejsze aranżacje stołów na bankietach oraz przykład hotelu Orle w Gdańsku, który oferuje doskonałe warunki do organizacji tego rodzaju imprez.

Układ teatralny – kiedy sprawdzi się najlepiej

Układ teatralny polega na ustawieniu krzeseł w rzędach skierowanych w stronę sceny lub prelegenta. Ten rodzaj aranżacji jest idealny dla wydarzeń, na których przewidziane są wystąpienia, prezentacje czy pokazy artystyczne. Układ teatralny pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni, a jednocześnie zapewnia widoczność i słyszalność dla wszystkich uczestników. Warto jednak pamiętać, że ten układ nie sprzyja integracji gości ani swobodnej konwersacji.

Układ bankietowy – elegancja i komfort

Układ bankietowy to klasyczna aranżacja stołów na okrągło, przy których zasiada od 8 do 12 osób. Ten układ sprzyja integracji uczestników, umożliwiając swobodną rozmowę i wymianę kontaktów. Układ bankietowy jest idealny na uroczyste kolacje, wesela czy imprezy firmowe. Warto zadbać o odpowiednią ilość miejsca między stołami, aby goście mogli swobodnie się poruszać i korzystać z bufetu.

Układ koktajlowy – nieformalna atmosfera

Układ koktajlowy polega na ustawieniu wysokich stolików bez krzeseł, przy których goście mogą konsumować przekąski i napoje. Ten rodzaj aranżacji jest doskonały na nieformalne spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy wystawienia. Układ koktajlowy pozwala na swobodną rozmowę i wymianę kontaktów w luźnej atmosferze, a jednocześnie nie zajmuje dużo przestrzeni.

Hotel Orle w Gdańsku – idealne miejsce na bankiet

Hotel Orle to doskonałe miejsce na organizację bankietu. Obiekt oferuje elegancką salę bankietową w Gdańsku, którą można dowolnie aranżować według potrzeb. Hotel dysponuje również profesjonalnym personelem oraz bogatym menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. Ponadto, hotel Orle położony jest w malowniczej okolicy, co sprawia, że każde przyjęcie będzie miało niepowtarzalny klimat.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności