blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto zorganizować firmową Wigilię w hotelu?

Dlaczego warto zorganizować firmową Wigilię w hotelu?

firmowe przyjęcie wigilijne

Organizacja firmowej Wigilii to doskonały sposób na zacieśnienie więzi między pracownikami, a także okazja do podziękowania im za ich zaangażowanie i ciężką pracę. Wybór odpowiedniego miejsca na takie wydarzenie może być jednak trudny, zwłaszcza gdy chcemy, aby było ono wyjątkowe i niezapomniane. W ostatnich latach coraz więcej firm decyduje się na organizację tego rodzaju imprez w hotelach, które oferują profesjonalne usługi i atrakcyjne warunki. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Kompleksowa obsługa i profesjonalizm

Organizując firmową Wigilię w hotelu, możemy liczyć na kompleksową obsługę oraz profesjonalizm ze strony personelu. Hotelarze mają doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez, dzięki czemu są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Ponadto, korzystając z usług hotelu, nie musimy martwić się o kwestie takie jak dekoracje, serwis czy oprawę muzyczną – wszystko zostanie dopasowane do naszych potrzeb i upodobań.

Wyjątkowe menu

Wigilia firmowa to także okazja do degustacji wyjątkowych potraw przygotowanych przez szefów kuchni hotelowych. W hotelach często oferowane są specjalne menu wigilijne, które łączą tradycyjne dania z nowoczesnymi smakami. Dzięki temu uczestnicy imprezy będą mogli skosztować zarówno klasycznych potraw wigilijnych, jak i tych bardziej oryginalnych, które z pewnością zachwycą ich smakiem.

Hotel Orle – doskonałe miejsce na firmową Wigilię

Jednym z miejsc, który warto rozważyć podczas wyboru miejsca na firmową Wigilię, jest Orle, hotel w Gdańsku. Ten renomowany obiekt położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu Parku Reagana oraz plaży. Hotel oferuje eleganckie sale konferencyjne oraz bankietowe, które mogą pomieścić nawet do 250 osób, a także profesjonalną obsługę i atrakcyjne menu. Wszystko to sprawia, że Hotel Orle to idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianej firmowej Wigilii.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności