blocks

Strona główna » Blog » Co to znaczy komfortowy nocleg?

Co to znaczy komfortowy nocleg?

kobieta w komfortowym łóżku

Wyobraź sobie, że po dniu pełnym wrażeń i zwiedzania pięknego Gdańska wracasz do swojego przytulnego pokoju w hotelu, który oferuje nie tylko wygodne łóżko, ale także mnóstwo udogodnień. Hotel Orle to miejsce, które spełnia te oczekiwania i gwarantuje komfortowy nocleg nad morzem.

Lokalizacja blisko morza i atrakcji turystycznych

Hotel Orle znajduje się w malowniczej dzielnicy Gdańska, zaledwie kilkaset metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Ta lokalizacja pozwala na szybki dostęp do morza oraz spacerów brzegiem Bałtyku. W pobliżu hotelu znajdują się również liczne atrakcje turystyczne, takie jak molo w Sopocie czy historyczne centrum Gdańska. Dzięki temu goście mogą cieszyć się zarówno bliskością plaży, jak i możliwością zwiedzania uroków Trójmiasta.

Komfortowe pokoje i apartamenty

Hotel Orle oferuje swoim gościom komfortowe pokoje oraz przestronne apartamenty. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor, lodówkę oraz bezpłatne Wi-Fi. W zależności od potrzeb gości, hotel oferuje pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe oraz większe apartamenty. Dzięki temu każdy znajdzie tutaj odpowiednią przestrzeń do wypoczynku. Ponadto, hotel Orle dba o komfort osób niepełnosprawnych, oferując pokoje przystosowane do ich potrzeb.

Bogata oferta dodatkowych usług

Hotel Orle nie ogranicza się tylko do zapewnienia komfortowego noclegu w Gdańsku. Goście mogą skorzystać z bogatej oferty dodatkowych usług, takich jak basen, sauna, jacuzzi czy siłownia. Dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i urodę, hotel oferuje również gabinet odnowy biologicznej oraz salon kosmetyczny. Dzieci natomiast mogą spędzać czas na placu zabaw lub w specjalnie przygotowanym pokoju zabaw. Dodatkowo, hotel posiada własną restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar, gdzie można zrelaksować się przy drinku.

Doskonałe miejsce na organizację konferencji i szkoleń

Hotel Orle to także doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkoleń czy spotkań biznesowych. Hotel posiada trzy sale konferencyjne, które mogą pomieścić od 30 do 100 osób. Wszystkie sale są wyposażone w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. Ponadto, hotel oferuje pomoc w organizacji imprez okolicznościowych, takich jak wesela czy uroczyste kolacje.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności