blocks

Sale bankietowe

W Hotelu Orle znajduje się również przestronna sala bankietowa. Jest to miejsce, w którym można zorganizować imprezę firmową, urodziny, imieniny, rocznicę, komunię, chrzciny czy wesele. Nasi goście mogą liczyć na dowolne rozłożenie stołów. Mogą one być okrągłe lub prostokątne, według indywidualnych preferencji. W przestrzeni nie zabraknie miejsca również na słodki stół z naszymi wypiekami oraz deserami, a także parkiet taneczny. Organizatorzy imprezy mogą również zapewnić swoim gościom nocleg w naszych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach oraz apartamentach. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody, blisko morza i w otoczeniu zielonego lasu.

Sala weselna

Ślub i wesele nad morzem to marzenie niejednej młodej pary. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, udostępniając nasz lokal do ich potrzeb. Nasza sala weselna pomieści 120 osób. Może być udekorowana według indywidualnych preferencji organizatorów. Oferujemy również nasz pyszny catering z hotelowej restauracji, w której zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy. Menu zawsze jest ustalane indywidualnie z parą, tak aby spełnić oczekiwania organizatorów i gości. Staramy się serwować urozmaicone jedzenie, a wszystkie potrawy są przygotowywane ze świeżych składników.
Nasza sala weselna w Gdańsku to miejsce, które zagwarantuje wyśmienitą zabawę do samego rana, a co za tym idzie niezapomniane wspomnienia dla pary młodej oraz gości weselnych.

Powrót do galerii

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności