blocks

Sala bankietowa

W Hotelu Orle znajduje się również przestronna sala bankietowa. Jest to miejsce, w którym można zorganizować imprezę firmową, urodziny, imieniny, rocznicę, komunię, chrzciny czy wesele. Nasi goście mogą liczyć na dowolne rozłożenie stołów. Mogą one być okrągłe lub prostokątne, według indywidualnych preferencji. W przestrzeni nie zabraknie miejsca również na słodki stół z naszymi wypiekami oraz deserami, a także parkiet taneczny. Organizatorzy imprezy mogą również zapewnić swoim gościom nocleg w naszych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach oraz apartamentach. A to wszystko w pięknych okolicznościach przyrody, blisko morza i w otoczeniu zielonego lasu.

Sala weselna

Ślub i wesele nad morzem to marzenie niejednej młodej pary. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, udostępniając nasz lokal do ich potrzeb. Nasza sala weselna pomieści 120 osób. Może być udekorowana według indywidualnych preferencji organizatorów. Oferujemy również nasz pyszny catering z hotelowej restauracji, w której zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy. Menu zawsze jest ustalane indywidualnie z parą, tak aby spełnić oczekiwania organizatorów i gości. Staramy się serwować urozmaicone jedzenie, a wszystkie potrawy są przygotowywane ze świeżych składników.
Nasza sala weselna w Gdańsku to miejsce, które zagwarantuje wyśmienitą zabawę do samego rana, a co za tym idzie niezapomniane wspomnienia dla pary młodej oraz gości weselnych.

Powrót do galerii