blocks

Strona główna » Blog » Jakie zalety ma spędzanie ferii nad morzem?

Jakie zalety ma spędzanie ferii nad morzem?

kobieta nad morzem zimą

Planując wyjazd na ferie zimowe, zapewne dla wielu osób oczywistym wyborem będą góry. Oczywiście górskie miejscowości zimą przyciągają turystów, szczególnie miłośników jazdy na nartach czy snowboardzie, jednak warto rozważyć też przyjazd nad morze. Jeśli niekoniecznie zależy ci na szusowaniu na stokach narciarskich, koniecznie powinieneś poznać zalety ferii spędzonych nad morzem.

Ferie zimowe nad morzem? Przekonaj się, dlaczego warto

Przede wszystkim pejzaże nadmorskie zimą wyglądają niezwykle pięknie. Trudno to opisać, koniecznie trzeba samemu zobaczyć i się przekonać. Takich krajobrazów z całą pewnością nie uświadczymy podczas wakacyjnych wakacji. Spokojne, niespiesznej wędrówki po plaży, bez tłumu turystów i nadmiaru bodźców to doskonały sposób na relaks, wyciszenie się, zanurzenie w naturze i szumie fal. Jest to idealna sceneria do medytacji czy podziwiania majestatycznych zachodów słońca. Otaczająca natura, szum fal i wszechogarniający spokój działają kojąco na psychikę, poprawiają samopoczucie i rozładowują stres towarzyszący na co dzień w domu czy pracy.

Zimowe ferie nad morzem to nie tylko sposób na relaks, ale również świetna okazja do podreperowania zdrowia. Zimą i jesienią nad morzem występuje najwyższe stężenie jodu, czyli niezbędnego mikroelementu dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy i układy odpornościowego. Jest on ważny także dla rozwoju psychicznego i fizycznego dzieci. Oprócz tego jakość powietrza jest niezaprzeczalnie najlepsza właśnie nad morzem, więc jeśli chcesz uciec od smogu — jest to najlepszy kierunek.

Zimą nad morzem możesz też uprawiać wiele sportów, np. jogging i nordic walking po plaży, narty biegowe czy snowkiting. Osobom odważniejszym polecamy morsowanie w lodowatej morskiej wodzie. Po wysiłku fizycznym zapraszamy do hotelowego SPA, sauny fińskiej lub na masaż wodny w jacuzzi.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do ferii zimowych nad morzem, pamiętaj, że w tym okresie można zarezerwować nocleg w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, a koszt wielu innych usług jest również znacznie niższy. To świetny sposób, aby spędzić fascynujący czas, nie nadwyrężając przy tym zbytnio domowego budżetu.

Planujesz ferie nad morzem? Zapraszamy do Hotelu Orle

Zapraszamy cię na zimowe wczasy nad morzem w Gdańsku, gdzie miło spędzisz czas w naszym Hotelu Orle zlokalizowanym na Wyspie Sobieszewskiej. Zapewniamy komfortowe pokoje i luksusowe apartamenty, które są kompleksowo wyposażone i gwarantują przyjemny, spokojny wypoczynek. Oprócz tego u nas skorzystasz ze strefy SPA&Wellness, gdzie oferowane są różnorodne zabiegi.

Nie czekaj! Już dziś zarezerwuj ferie zimowe w Hotelu Orle nad morzem.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności