blocks

Strona główna » Blog » Konferencja nad morzem

Konferencja nad morzem

spotkanie

Jeśli jesteś organizatorem konferencji, z pewnością masz problem z wyborem miejsca, w którym powinna się ona odbyć. Organizacja konferencji to nie tylko wyjem dużej sali, która pomieści wszystkich uczestników. To również znalezienie noclegu dla części z nich, zapewnienie im posiłku, a czasami nawet rozrywek w czasie wolnym. Dlatego też wybór dobrego miejsca na tego typu imprezę jest kluczowy.

Dobry hotel

Przede wszystkim należy postawić na dobry hotel w ciekawe lokalizacji. Nowoczesne hotele oferują wynajem dobrze wyposażonych sal konferencyjnych. Sala konferencyjna w obecnych czasach to nie tylko wygodne krzesła i dobrze oświetlone miejsce dla prelegenta. To również system niezawodnego nagłośnienia, dostęp do szybkiego Internetu oraz narzędzia umożliwiające przeprowadzenie multimedialnej prezentacji. Zanim zarezerwujemy salę, warto osobiście obejrzeć pokoje dla gości. Stan pokoi nie zawsze pokrywa się z tym, co dany hotel pokazuje na swojej stronie internetowej. Należy również zapytać się o restaurację hotelową. Dowiedzmy się, w jakiej kuchni się specjalizuje i jakie menu może zaproponować naszym gościom. Porozmawiajmy z osobą odpowiedzialną za catering, czy jest możliwość dostarczenia uczestnikom konferencji kawy, herbaty i czegoś słodkiego na przerwy pomiędzy kolejnymi wystąpieniami. Jeśli hotel ma swoją strefę SPA, jest to idealne miejsce. Część gości po zakończonych prezentacjach będzie mogła oddać się relaksowi.

Okolica

Szukając hotelu warto skupić się na tych w ciekawej okolicy. Dzięki temu nie będziemy musieli martwić się, że goście po konferencji będą się nudzić. Dobrymi do tego celu miejscami są zawsze największe miasta i ich okolice. Uczestnicy wyjazdu po zakończeniu części oficjalnej mogą albo odpoczywać w zaciszu hotelu, albo wybrać się na zwiedzanie okolicy. W wielkich miastach zawsze jest coś ciekawego do zobaczenia. Jeśli zdecydujemy się na hotel np. w Gdańsku, goście będą mieli jeszcze większy wybór zajęć. Część z nich będzie mogła udać się na spacery po plaży, inni z kolei mogą łatwo dotrzeć aż do Sopotu czy Gdyni.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności