blocks

Strona główna » Blog » Odpoczynek nad morzem

Odpoczynek nad morzem

zachód słońca

Osoby, które chcą odpocząć od codziennych obowiązków, często myślą o krótszym lub dłuższym pobycie nad morzem. Rezerwując hotel w Gdańsku zastanawiają się, czy podczas pobytu faktycznie dane im będzie wyciszyć się i zrelaksować. W szczycie sezonu trójmiejskie plaże są pełne turystów, a dojazd do nich z dalszych części miasta to prawdziwe wyzwanie. Dlatego szukając noclegu w Gdańsku warto pokusić się o hotel nieco na uboczu, np. na Wyspie Sobieszewskiej.

Cisza i spokój

Mieszkańcy Trójmiasta najpopularniejszych plaż na odcinku Brzeźno – Sopot w sezonie unikają jak ognia. Są one przepełnione, głośne, a prym na nich wiodą maluchy, które z pełną energią okazują, że wreszcie doczekały się wakacji. Dlatego też osoby, które na plaży poszukują ciszy i spokoju, wybierają się nad Bałtyk tam, gdzie nie ma jeszcze intensywnie rozbudowanej infrastruktury turystycznej, czyli w okolice Sobieszewa. Warto znaleźć tam dobry hotel, z którego na plażę będziemy mogli dostać się spacerem. Dzięki temu nie sprawimy sobie wątpliwej przyjemności szukania miejsc parkingowych w okolicy wejścia na plażę czy stania na zakorkowanych drogach dojazdowych. Hotel oddalony zaledwie o 15 minut jazdy samochodem od centrum Gdańska może okazać się spokojnym, upragnionym i cichym rajem do długo oczekiwanego odpoczynku.

A może SPA?

Chyba każdy z nas wie, że nic tak nie relaksuje, jak profesjonalnie wykonany masaż, dlatego też, szukając hotelu w Gdańsku, warto wziąć pod uwagę te ze strefą SPA. Spięte od nerwów ciało oddane w ręce doświadczonego masażysty w kilkadziesiąt minut poczuje się jak nowo narodzone. Pamiętajmy, że pobyt w SPA to nie tylko sam masaż, ale także nastrojowe światło, spokojna muzyka czy aromaty olejków – to wszystko wycisza nas i uspokaja już od wejścia. SPA może być też pocieszeniem na dni, w których pogoda postanowi spłatać nam figla. Fińska sauna czy jacuzzi z pewnością poprawią nam humor w ponury, deszczowy dzień.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności