blocks

Strona główna » Blog » Sylwester nad morzem? Świetny pomysł!

Sylwester nad morzem? Świetny pomysł!

atrakcyjne cenowo noclegi

Istnieje wiele pomysłów na sylwestrową zabawę: wyjście do klubu, przyjęcie u przyjaciół lub samodzielnie zorganizowana impreza z okazji powitania Nowego Roku.

Coraz bardziej popularnym sposobem spędzania tej wyjątkowej nocy staje się sylwester nad morzem.

Sylwester nad morzem jest atrakcyjny cenowo

Jedną z zalet sylwestra nad morzem są atrakcyjne cenowo noclegi, niezależnie od preferowanej przez turystów formy zakwaterowania.

Prywatni właściciele domów, oferujących pokoje na wynajem, proponują dużo niższe stawki za nocleg niż w sezonie czy w miesiącach „około sezonowych”. Pensjonaty i domy wypoczynkowe także mocno obniżają swoje ceny.

Szczególnie atrakcyjnie na tym tle wypadają nadmorskie hotele, które proponują swoim gościom sylwestrowe pakiety, pełne propozycji rozrywki w promocyjnych cenach.

Nowy Rok nad morzem oznacza nietypowe atrakcje

Zimowy pobyt nad morzem i spędzenie tej wyjątkowej nocy w roku na polskim wybrzeżu wiąże się z nietypowymi atrakcjami, takimi jak możliwość uczestnictwa w spotkaniu klubu morsów i kąpieli w mroźnym Bałtyku czy rejsu statkiem. Można także część tej nocy spędzić na plaży z przyjaciółmi, podziwiając rozgwieżdżone niebo i imponujące o tej porze roku fale.

Sylwester nad morzem w hotelowym pakiecie

Doskonałym pomysłem na ostatnią noc roku jest wykupienie sylwestrowego, hotelowego pakietu. Oferujmy naszym gościom dwa lub trzy noclegi, z uroczystą kolacją w hotelowej restauracji, pokazem fajerwerków oraz dostępem do SPA, basenu, sauny czy siłowni.

Istnieje także możliwość zorganizowania w jednej z naszych sal balu sylwestrowego; to propozycja dla osób, lubiących bardziej aktywną formę spędzania czasu.

Zabawa sylwestrowa nad morzem z największymi gwiazdami

Sylwester nad morzem to także doskonała propozycja dla osób, preferujących rozrywkę w miejskim stylu.

Hotelowe kurorty, takie jak Trójmiasto, Kołobrzeg, Władysławo, Ustka, Łeba czy Świnoujście organizują sylwestrowe koncerty w centrum miasta, na których występują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Sylwester nad morzem to zatem nie tylko możliwość podziwiania Bałtyku zimą czy podreperowania zdrowia za sprawą większej zawartości jodu w powietrzu. To po prostu okazja do świetnej zabawy!

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności