blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto wybrać hotel z własną restauracją?

Dlaczego warto wybrać hotel z własną restauracją?

stoliki w restauracji

Wyżywienie to jedna z najważniejszych kwestii branych pod uwagę przy organizacji wyjazdów. Każdy z nas chce jeść smacznie, zdrowo i różnorodnie również poza domem. I choć w kurortach turystycznych restauracji nie brakuje, w dłuższej perspektywie codzienne poszukiwania idealnych smaków bywają męczące. Z tego powodu wielu podróżujących wybiera hotele z własnymi restauracjami. Dlaczego takie rozwiązanie się sprawdza i co sprawia, że tak wielu z nas chętnie się na nie decyduje?

Zalety wyboru hotelu z własną restauracją

Hotele z własnymi restauracjami mają znacznie więcej do zaoferowania Gościom niż te, które nie dysponują własnym zapleczem gastronomicznym. Mowa przede wszystkim o pakietach wyżywienia, z których można korzystać w miejscu noclegu. Takie rozwiązanie jest gwarancją komfortu dla przyjezdnych, którzy dzięki temu nie muszą organizować posiłków na własną rękę. Niezależnie od tego, czy chcą zjeść wczesne śniadanie, czy późną kolację, zawsze mogą to zrobić bez konieczności opuszczania hotelu. Co więcej, większość obiektów oferuje też możliwość zamawiania dań bezpośrednio do pokojów.

Wybór hotelu z własną restauracją to nie tylko wygoda, ale również i oszczędności. Wykupienie pakietu wyżywienia w miejscu noclegu jest o wiele tańsze niż codzienne stołowanie się w lokalnych restauracjach. Poza tym w hotelowych restauracjach wybór dań jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy Gość znajdzie coś dla siebie. W bogatym menu zwykle nie brakuje domowych obiadów wzbogaconych o regionalne przysmaki przyrządzane z lokalnych i świeżych produktów. Przykładowo w „Leśnych Tarasach”, czyli restauracji w Gdańsku w naszym hotelu „Orle” kuchnia polska łączy się z kuchnią różnych zakątków świata. Jesteśmy tym samym pewni, że uda nam się zadowolić każdego smakosza.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności