blocks

Strona główna » Blog » Jakie dodatkowe usługi oferuje dobry hotel?

Jakie dodatkowe usługi oferuje dobry hotel?

kobiety relaksują się w SPA

Definicja dobrego hotelu dla każdego może oznaczać coś innego. Wszyscy z pewnością przywiązują dużą wagę do jego lokalizacji, standardu pokoi i apartamentów oraz ceny za dobę. Ci, którym zależy jednak na wyższym standardzie, zapewne biorą też pod uwagę dodatkowe udogodnienia i atrakcje, z których można korzystać podczas pobytu. Co do nich należy? Jakie usługi podnoszą prestiż obiektu i tym samym zwiększają komfort Gości? O tym piszemy w dzisiejszym artykule.

Zaplecze gastronomiczne i bogate menu

Nic tak nie podnosi prestiżu hotelu, jak własna restauracja z różnorodnym menu. Bogata kuchnia przyciąga Gości i niewątpliwie wpływa na przewagę obiektów nad tymi, które nie dysponują własnym zapleczem gastronomicznym. Dla wielu turystów ważne jest to, by korzystać z wyżywienia w miejscu noclegu. Nie wszyscy są zwolennikami codziennych dojazdów do restauracji, dlatego możliwość korzystania z tej hotelowej to duże udogodnienie. Równie atrakcyjną dodatkową usługą jest możliwość zamawiania dań do pokojów czy też dostęp do minibarów w apartamentach.

Strefa Wellness&SPA

W nowoczesnych hotelach nie brakuje też strefy relaksacyjnej. Basen czy jacuzzi to zaledwie część atrakcji, z jakich mogą korzystać Goście obiektów o wysokim standardzie. Szczególnie rozbudowaną ofertę znaleźć można np. w naszym hotelu nad morzem w Gdańsku. W ośrodku wypoczynkowym ORLE do dyspozycji Gości jest basen rekreacyjny, sauna fińska, jacuzzi czy też sala fitness. Dodatkową atrakcją jest również słoneczna łączka, na której można zażywać słonecznych kąpieli. W ofercie hotelu są także pakiety zabiegów relaksacyjnych i fizjoterapeutycznych.

Atrakcje dla najmłodszych

Dobry hotel nie zapomina o najmłodszych Gościach. W ofercie nowoczesnych obiektów dostępne są bawialnie i place zabaw dla dzieci czy też usługi animatorów. Dodatkową atrakcją są kręgielnie. Przykładowo w hotelu ORLE udogodnieniem dla najmłodszych jest brodzik z parasolem wodnym. Dla rodzin z dziećmi dostosowaliśmy również menu w naszej restauracji „Leśne Tarasy”. Jadłospis z pewnością spełni oczekiwania najmłodszych smakoszy.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności