blocks

Strona główna » Blog » Gdzie wybrać się z przyjaciółmi na weekend?

Gdzie wybrać się z przyjaciółmi na weekend?

weekend z przyjaciółmi

Weekendowy wypad z przyjaciółmi to doskonała okazja, by oderwać się od codziennej rutyny, nabrać sił i spędzić niezapomniane chwile w gronie najbliższych. Wybór odpowiedniego miejsca na wspólny wyjazd może być jednak trudny, zwłaszcza gdy każdy z uczestników ma inne oczekiwania. W takim przypadku warto zastanowić się nad atrakcyjnym miejscem, które zaoferuje bogate możliwości spędzenia wolnego czasu oraz zapewni komfort i przyjemność pobytu. Właśnie takie warunki spełnia Hotel Orle w Gdańsku, czekający na swoich gości ze wspaniałym SPA nad morzem.

Odkryj urokliwe zakątki Gdańska

Gdańsk to miasto o bogatej historii, które można odkrywać na każdym kroku. Spacerując po Starym Mieście, warto odwiedzić przepiękne Długie Pobrzeże z charakterystycznymi kamieniczkami oraz pobliską Zieloną Bramę, będącą symbolem wejścia na Wyspę Spichrzów. Tam też znajduje się nowoczesne centrum kulturalne – Europejskie Centrum Solidarności – gdzie można poznać historię powstania „Solidarności” oraz zwiedzić interaktywną wystawę, która pozwoli poczuć atmosferę tamtych dni.

Również miłośnicy przyrody nie będą się nudzić, gdyż Gdańsk oferuje przepiękne tereny zielone takie jak Park Oliwski, gdzie można odetchnąć świeżym powietrzem i podziwiać piękno roślin z różnych zakątków świata. Warto również udać się na szlak wodny po rzece Motławie, który pozwoli podziwiać miasto z innej perspektywy oraz odwiedzić pobliską marinę.

Relaks i odnowa biologiczna w hotelu ze SPA nad morzem

Po dniu pełnym atrakcji, nic nie jest tak przyjemne jak relaksujące chwile spędzone w hotelu ze SPA nad morzem. Hotel Orle oferuje swoim gościom szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, które pozwolą na regenerację sił oraz zadbanie o swoje samopoczucie. W ofercie hotelowej można znaleźć zarówno relaksujące masaże, jak i profesjonalne zabiegi kosmetyczne oparte na naturalnych składnikach.

Dodatkowym atutem hotelu jest jego lokalizacja nad morzem, która pozwala na spacer po plaży czy kąpiel w morskich falach. Czyste powietrze nasycone jodem to nieoceniona wartość dla zdrowia każdego z gości, a możliwość obserwacji pięknych morskich krajobrazów sprawi, że weekendowy wyjazd z przyjaciółmi zostanie na długo w pamięci każdego uczestnika.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności