blocks

Strona główna » Blog » Hotelowe spa – relaks dla ciała i ducha

Hotelowe spa – relaks dla ciała i ducha

Masaż

Szukając hotelu na wakacje albo nawet na krótki urlop, zwracajmy uwagę na te, oferujące zabiegi spa. Nie ma bowiem przyjemniejszego relaksu, połączonego z korzyściami zdrowotnymi, a także poprawiającego nastrój i psychiczne samopoczucie, niż kilkugodzinny pobyt właśnie w spa. Jakie zabiegi znajdziemy w hotelowym spa i jakie korzyści nam one przyniosą dowiesz się, czytając nasz wpis.

Twarz, szyja i dekolt

Zrelaksowana twarz to twarz nie tylko wypoczęta, ale także zadbana. Decydując się na pobyt w spa, dzięki oferowanym zabiegom, nadamy jej młodszy wygląd i poprawimy kondycję skóry.

Wybierając określone zabiegi z szerokiego wachlarzu kosmetycznych propozycji, nie tylko wzmocnimy naczynka krwionośne, lecz również zmniejszymy zaczerwienienia, rumieńce i pajączki. Wygładzimy i nawilżmy skórę, a także ją zregenerujemy.

Dzięki różnego rodzaju peelingom oczyścimy i złuszczymy martwy naskórek, a także zminimalizujemy zmarszczki grawitacyjne.

Ciało

Bardzo często hotelowe spa bazują na zabiegach, podczas których wykorzystywane są naturalne preparaty. Regeneracja algowa nawilży i zrewitalizuje skórę, a zabieg ujędrniająco-odżywczy z acerolą zrelaksuje napięte mięśnie. To również doskonałe miejsce na pozbycie się problemów z cellulitem. Algi ujędrnią skórę i zapobiegną powstawaniu pomarańczowej skórki.

Masaż

Głęboki, relaksujący masaż, podczas którego poczujemy, jak rozluźniają się nasze wszystkie mięśnie, a zamiast stresu odczuwamy głębokie odprężenie jest tym, o czym marzy każda z nas.

Hotelowe spa to miejsce, oferujące szeroka gamę masaży, w tym masaży, wspomagających pracę narządów wewnętrznych. W ich trakcie wykorzystuje się ciepłe kompresy, ciepłe świece, gorące kamienie oraz olejki, mające pozytywny wpływ na efekt zabiegu.

Dodatkowe atrakcje

W zależności od wybranego przez nas hotelowego spa, możemy także liczyć na inne atrakcje, w tym basen, saunę fińską, jacuzzi czy możliwość korzystania z sali fitness. Ciekawą propozycją jest słoneczna łąka, gdzie możemy się bezpiecznie opalać, czy pokój relaksu z aromaterapią.