blocks

Strona główna » Blog » Romantyczny pobyt nad morzem. Propozycje i sugestie

Romantyczny pobyt nad morzem. Propozycje i sugestie

Romantyczny pobyt nad morzem

Morze Bałtyckie to najczęściej wybierany urlopowy kierunek zarówno przez rodziny z dziećmi, jak i pary, chcące spędzić romantyczny weekend tylko we dwoje.

Bogata oferta noclegów oraz atrakcji sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nastrojowe chwile w domku przy plaży

Jednym ze sposobów na romantyczny pobyt nad morzem jest wynajęcie domku, najlepiej blisko plaży.

Plusem takiego rozwiązania jest duża swoboda w zakresie zorganizowania czasu wolnego, nieduża odległość od morza oraz cisza otaczających lasów. Jest to jednak propozycja przede wszystkim dla osób lubiących mniej aktywny wypoczynek, ceniących spokój, a także umiejących dobrze zaplanować pobyt. Koniecznością bowiem będzie samodzielne przygotowywanie posiłków, co dla niektórych może okazać się dużym minusem w trakcie urlopu, kiedy większość wczasowiczów chce odpocząć od typowo domowych obowiązków.

Romantyczny pobyt nad morzem, czyli hotel ze SPA

Doskonałym pomysłem na prezent, na przykład z okazji rocznicy ślubu, będzie sprezentowanie drugiej połówce wspólnego pobytu w hotelu ze SPA.

W naszym hotelu proponujemy gościom wyśmienitą kuchnię i relaks w gabinetach odnowy biologicznej.

Podczas romantycznego weekendu, zakochani będą mogli skorzystać z zabiegów aromaterapii oraz masaży. Wspólne spędzanie czasu w saunie fińskiej pozwoli zapomnieć o problemach i całkowicie się zrelaksować, a masaż wodny i jacuzzi rozluźnią napięte mięśnie, przywracając harmonię duszy, ciała i umysłu.

Chociaż miejscowości nadbałtyckie przeżywają największe oblężenie w miesiącach letnich, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się na romantyczny wyjazd nad morze wiosną lub jesienią, a nawet zimą. Dzięki naszej słonecznej łączce Vital Sun stworzonej na wzór naturalnego słońca można opalać się oraz korzystać z dobrodziejstwa działań promieni UV, nawet gdy za oknem jest zimno i pochmurno.

Nie do przecenienia są także przepiękne widoki na polskie nadbrzeże, rozciągające się z okien hotelowych pokoi.

Wybierając pobyt nad morzem w hotelu ze SPA można być pewnym, że będzie to najbardziej romantyczny sposób spędzenia weekendu lub kilku dni, jaki druga połówka mogła sobie wymarzyć!

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności