blocks

Strona główna » Blog » Jak wybrać dobry hotel nad morzem?

Jak wybrać dobry hotel nad morzem?

plaża

Wyjazd nad morze zawsze dostarcza wiele emocji. Nie ważne, czy jest to wyjazd wakacyjny z rodziną, czy służbowy wyjazd szkoleniowy. Polski Bałtyk, chociaż rzadko kiedy jest ciepły, ma swój niewątpliwy urok, a jego plaże przyciągają zarówno dzieci jak i dorosłych. Wybierając się nad Bałtyk warto wybrać dobry hotel, który sprawi, że nasz pobyt będzie można zaliczyć do udanych.

Lokalizacja

Przede wszystkim należy poszukać hotelu, który ma dobrą lokalizację. Chodzi o to, aby było z niego blisko zarówno do większego miasta, ale by jednocześnie był jak najbliżej plaży. Taka lokalizacja daje nam pewność, że podczas wyjazdu nie będziemy się nudzić. Jeśli pogoda dopisze, będziemy mogli spędzać całe dnie na plaży, bez potrzeby dojazdów do niej i uciążliwego szukania miejsca parkingowego. Z kolei jeśli pogoda będzie płatać figle, zawsze możemy wybrać się do miasta, pozwiedzać jego główne zabytki, pokręcić się po knajpkach lub chociażby pójść do kina. Idealny hotel nad morzem powinien też być dobrze skomunikowany z miastem i trasą dojazdową. Po kilku godzinach spędzonych w samochodzie każdy marzy o tym, by bezproblemowo i szybko dotrzeć do swojego pokoju, wziąć prysznic i chociaż chwilę odpocząć.

Strefa SPA

Każdy szanujący się, dobry hotel posiada obecnie strefę SPA. To kolejny pomysł na spędzenie wolnego czasu, jeśli za oknem będzie padał deszcz. Zamiast wściekać się, że nie możemy dopracowywać wakacyjnej opalenizny, możemy udać się do SPA. W wielu z nich dostępne są nowoczesne, bezpieczniejsze metody na opalanie, niż wylegiwanie się na słońcu. W SPA możemy też ukoić nerwy korzystając z jednego z masaży relaksacyjnych. Panie na pewno będą zachwycone zabiegami poprawiającymi urodę, chociaż wiele z nich nie należy do przyjemnych. Strefy SPA z reguły oferują klientom sauny, łaźnie, czy jacuzzi. Te z kolei nie tylko wpływają korzystni na urodę, ale również na zdrowie i odporność osoby z nich korzystającej. Wyjazd nad morze może więc łączyć przyjemne z pożytecznym.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności