blocks

Strona główna » Blog » Po szaleństwach w wodzie zafunduj sobie komfort

Po szaleństwach w wodzie zafunduj sobie komfort

sauna

Pobyt nad morzem to przede wszystkim wodne szaleństwa i pływanie. Warto jednak pomyśleć o komfortowym odpoczynku, który ukoi zmęczone nerwy oraz przyniesie spokój. Pamiętaj również, że intensywne i długie szaleństwa w słonej, morskiej wodzie sprzyjają wysuszaniu się skóry. Sprawdź, z jakich dobrodziejstw skorzystasz w naszym hotelowym SPA.

Jakie zabiegi na ciało, twarz, szyję i dekolt oferuje nasze SPA?

Oferowane przez nas zabiegi kosmetyczne mają na celu wzmocnienie naczynek krwionośnych, zmniejszenie zaczerwienień, rumieńców i pajączków. Skóra staje się gładka i elastyczna, a dzięki różnego rodzaju peelingom oczyszczona z martwego naskórka. Dzięki oferowanym przez nas zabiegom zminimalizujemy również zmarszczki grawitacyjne. Oferowana przez nas regeneracja algowa z kolei nawilży i zrewitalizuje, a także zrelaksuje napięte mięśnie. Algi pomogą również pozbyć się cellulitu.

Pozbądź się bólu i wzmocnij układ odpornościowy

W naszym hotelowym SPA, dzięki różnego rodzaju masażom, pozbędziesz się bólu i złagodzisz napięcie mięśniowe. Refleksoterapia z kolei, polegająca na uciskaniu oraz stymulowaniu receptorów stóp, pobudzi do pracy narządy. W naszym hotelowym SPA możesz również skorzystać z termoterapii, polegającej na leczeniu ciepłem oraz zimnem, co hartuje organizm. Oferujemy kąpiele powietrzne w saunie suchej, sosnowe sesje oraz ceremonie, pomagające w usuwaniu toksyn z organizmu oraz poprawiające pracę metabolizmu.

Masaże gorącą czekoladą i kamieniami wyeliminują przewlekłe stany zmęczenia psychofizycznego. Głęboko relaksująca terapia masażem wpływa na 660 mięśni ciała i aż 40 mięśni twarzy. Wygładza zmarszczki i bruzdy oraz likwiduje obrzęki pod oczami.

Na czym polegają terapia próżniowa, fototerapia i aromaterapia?

W ramach komfortowego wypoczynku w naszym SPA oferujemy także terapię próżniową, polegającą na zasysaniu skóry i tkanek bańkami, co wspomaga w regeneracji organizmu, wpływa na jego odmłodzenie, przyspieszenie metabolizmu oraz umożliwia pozbywanie się toksyn. Łagodzi napięcia i niweluje ból.

Trafiłeś na pochmurną pogodę? Skorzystaj z fototerapii! Nasza słoneczna łączka, imitując naturalne światło słoneczne zapewnia delikatne muśnięcie opalenizną, poprawia samopoczucie oraz zapobiega depresji. Podczas wizyty w SPA aromaterapia rozluźni cię i odpręży.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności