blocks

Strona główna » Blog » Wymarzone wesele, czyli jakie?

Wymarzone wesele, czyli jakie?

Wymarzone wesele

Wesele idealne dla każdej pary będzie oznaczało coś innego. Jedni marzą o eleganckiej uroczystości z dużą liczbą gości, inni preferują minimalizm. Niezależnie od wybranej opcji, organizacja wesela wymaga od pary młodej rozwiniętych umiejętności logistycznych. Trzeba pamiętać o długiej liście zadań do zrealizowania. A co jeśli ktoś mógłby nam w tym pomóc i wyręczyć nas przynajmniej w części tych obowiązków?

Ważną częścią wesela jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Romantyczne i eleganckie wnętrza, ale również możliwość organizacji wesela w jakieś niezapomnianej lokalizacji zyskują coraz większą popularność wśród par szukających miejsca na spędzenie tego niezapomnianego dnia. A co z zakwaterowaniem gości? Gdzie zorganizować poprawiny?

Wesele marzeń- dbałość o szczegóły

To, co świadczy o elegancji organizowanego przyjęcia to spójność, harmonia i dbałość o szczegóły dotyczące jego oprawy. Niezależnie od tego, czy planujemy wesele na 300 osób, czy kameralne przyjęcie weselne na 50 par z najbliższej rodziny, warto skupić się na dekoracjach i przemyśleniu każdego elementu uroczystości. Nie musimy od razu martwić się o wysokobudżetowe inwestycje, wystarczy gustowne skomponowanie ze sobą wszystkich elementów. Przede wszystkim, dobrze jest trzymać się jednolitej kolorystyki przyjęcia. Zaproszenia, winietki na stołach, okrycia krzeseł, prezenty dla gości, kwiaty wykorzystane do dekoracji sali, bukiet Panny Młodej i dodatki Pana Młodego powinny być utrzymane w podobnej gamie kolorystycznej. Jeśli planujemy udział druhen i drużbów, również ich stroje i dodatki powinny składać się w spójną całość z pozostałymi elementami wystroju i dekoracji. Detale przyjęcia jak elegancka zastawa na stołach, śnieżnobiałe obrusy i serwety, świece i kwiaty są równie ważne, jak menu, które wybierzemy. Wszystkie te elementy zestawione ze sobą i uzupełniające się nawzajem pozwolą nam stworzyć niezapomnianą atmosferę tego dnia. Menu dobrane do preferencji Pary Młodej, składające się z zupy, dania głównego, przekąsek, sałatek, dań gorących podawanych wieczorem już po daniach głównych oraz stały dostęp do wody, soków, napojów ciepłych oraz alkoholu to absolutne minimum, aby goście na długo zapamiętali nasze święto również w jego kulinarnym aspekcie.

Eleganckie przyjęcie w hotelu- pomoc specjalistów i wygodne rozwiązania

Chcąc skorzystać z pomocy doświadczonych organizatorów wesel oraz możliwości zorganizowania przyjęcia, poprawin i zakwaterowania gości w jednym miejscu coraz więcej par decyduje się na organizację wesela w hotelu. Korzystając z bogatej oferty obiektów hotelowych, możemy nawet zorganizować ślub na plaży, co z pewnością spotka się z zainteresowaniem wszystkich miłośników polskiego morza. Oprawa uroczystości odbywającej się na piasku przy zachodzącym słońcu to kusząca opcja! Do tego hotele oferują zazwyczaj specjalne pakiety, z których możemy skorzystać, chcąc zorganizować przyjęcie weselne na ich terenie. Specjalnie do tego przeznaczone sale, weselne menu, obsługa gości podczas przyjęcia, apartamenty dla nowożeńców gratis, możliwość skorzystania ze SPA czy zabiegów masażu oraz atrakcyjne zniżki dla gości weselnych to tylko niektóre propozycje, z jakimi możemy się spotkać. Wesele w hotelu to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą zorganizować kameralne, jak i średniej wielkości przyjęcie. Nie musimy martwić się o to, gdzie będą spać nasi goście, a hotele często oferują również możliwość zorganizowania u nich poprawin, odwiezienia gości na lotnisko lub dworzec, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności