blocks

Strona główna » Blog » Wybór hotelu. Dlaczego warto zamówić pobyt z wyżywieniem

Wybór hotelu. Dlaczego warto zamówić pobyt z wyżywieniem

szwedzki stół

Wczasy dla każdego z nas kojarzą się z czymś przyjemnym. Odpoczynek, relaks, kilka dni na reset myśli. Podczas przygotowań do wyjazdu warto przemyśleć wiele kwestii, aby już na miejscu odeszły wszystkie niepotrzebne stresy.

Ważnym tematem jest posiłek. A w zasadzie trzy. W poniższym tekście przytoczę kilka argumentów, które pokażą, że hotel z wyżywieniem jest o wiele lepiej przemyślanym wyborem niż stawianie na restauracje.

Oszczędność

Pierwszą kwestią jest cena, jaką musimy zapłacić w restauracjach. Jeśli wybieramy się do uczęszczanego przez turystów miasta koszt posiłku potrafi zaskoczyć.

Gastronomie zawyżają ceny, chociaż czasem nie przekłada się to na wyższą jakość, i pewnie niejednokrotnie spotkaliście się z taką sytuacją. Oferowane wyżywienie w hotelu zazwyczaj jest dodatkiem do ceny i w przeliczeniu na trzy posiłki dziennie wychodzi znacznie niższa kwota.

Spokój

Odnalezienie się w obcym mieście potrafi zająć sporo czasu. Poszukiwanie odpowiedniej restauracji, szczególnie kiedy jesteśmy z dziećmi, może być uciążliwe i przyprawić nam wielu nerwów.

Równie kłopotliwy może być dojazd do danej lokalizacji oraz czas oczekiwania na stolik, a także na posiłek. Godziny, jakie zyskujemy dzięki stołowaniu się w hotelu, możemy wykorzystać na zobaczenie kolejnych atrakcji lub pospanie troszkę dłużej.

Komfort i swoboda

Zazwyczaj w hotelach oferowany jest szwedzki stół, co pozwala na spróbowanie kilku potraw oraz najedzeniu się do syta. Nie musimy przejmować się zajętymi stołami i oczekiwaniem w tłumie na nasze zamówienie.

Możemy pozwolić sobie na swobodne ubranie podczas posiłku, a na urlopie wygoda to rzecz priorytetowa. Godziny szwedzkiego stołu są dość swobodne, więc każdy znajdzie dla siebie idealny moment.

Wczasy to czas wypoczynku i zabawy. Jeśli nie chcemy tracić go na frustrowanie się zapchanymi lokalami i wysokimi cenami w restauracjach, powinniśmy zdecydować się na pobyt w hotelu z wyżywieniem. A poza tym nie ma nic lepszego, niż zejście w kapciach na śniadanie 🙂

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności