blocks

Szkolenie nad morzem, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym

sala konferencyjna

W szkoleniach nad morzem chętnie uczestniczymy. Więcej, chcemy, żeby trwały jak najdłużej. Szczególnie kiedy organizowane są w ramach pracy zawodowej. Organizowane są też dla innych grup zawodowych: przedsiębiorców, urzędników, menadżerów, kierowników, dyrektorów i innych.

Pobyt w hotelu.

Szkolenie nad morzem w okolicy Gdańska i Wyspy Sobieszewskiej jest doskonałym miejscem, do poszerzania wiedzy. Przemawiają za tym, komfortowe noclegi w dwupokojowych apartamentach lub 1-, 2-, 3-osobowych pokojach. Wszystkie są zaopatrzone w łazienkę, TV, radio, telefon oraz Wi-Fi. Wyżywienie zapewnia restauracja. Możemy korzystać z luksusowego SPA oraz sali klubowej. Szkolenia odbywają się w grupach, więc jest naprawdę sympatycznie. Nie tylko cały weekend możemy się szkolić, ale i tydzień, bo jest bardzo przyjemnie.

Relaks w hotelu.

W hotelu możemy także skorzystać ze SPA. Jak to mówią, przyjemne z pożytecznym. Hotel Orle oferuje np. aromatyczne zabiegi Spa, czyli różnorodne zabiegi kosmetyczne i masaże. Możemy po szkoleniu skorzystać ze wspaniałego relaksacyjnego zabiegu i się odprężyć. Innymi usługami dla ciała są: sauna fińska i masaż wodny – jacuzzi. Ciekawą propozycją jest pokój relaksu oraz słoneczna łączka. Słoneczna łączka Vital Sun to pierwszy profesjonalny program zdrowego opalania i rewitalizacji, stworzony na wzór naturalnego słońca. Pozwala w sposób kontrolowany i bezpieczny korzystać z dobroczynnego działania promieni UV.

Centrum konferencyjne.

Nadmorskie Centrum Konferencyjne posiada doskonałe warunki do organizowania szkoleń dużych grup. Jest doskonale przygotowane na przyjęcie uczestników. Zapewnia:

  •       obsługę wszystkich typów kart kredytowych
  •       parking strzeżony przed hotelem  –  płatny 12 zł /doba /sam. osobowy
  •       bezpieczeństwo  –  ochrona obiektu oraz monitoring
  •       stały bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi.

Hotel, który przygotował Centrum Konferencyjne do szkoleń, zadbał o komfortowe noclegi w dwupokojowych apartamentach lub 1-, 2-, 3-osobowych pokojach dla gości. Wszystkie pokoje są zaopatrzone w łazienkę, TV, radio, telefon oraz Wi-Fi. Nie zapomniano także o konsumpcji. W hotelu jest restauracja, która serwuje domową polską kuchnię, połączoną z daniami z różnych zakątków świata. Każda firma może organizować szkolenia w Centrum Konferencyjnym, bo są ku temu warunki.