blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego nad morzem warto wybrać hotel blisko plaży?

Dlaczego nad morzem warto wybrać hotel blisko plaży?

hotel na plaży

Wybierając się na wczasy nad morzem warto zdecydować się na hotel blisko plaży. Czasami chcemy dokonać pozornych oszczędności szukając noclegu gdzieś dalej od linii brzegowej, jednak nie zawsze jest to najmądrzejszy pomysł. Dlaczego?

Blisko do pokoju

Przede wszystkim, gdy nasz pokój znajduje się tuż obok plaży, nie musimy martwić się o odjazd do niej. Odpadają nam więc koszty parkingów czy komunikacji miejskiej. Należy wspomnieć, że w sezonie parkingi przy plażach są pełne i zakorkowane, z reguły potrzeba więc sporo czasu, by znaleźć na nich miejsce. Łatwiej jest o parking gdzieś przy prywatnej posesji, jednak ich właściciele potrafią zażyczyć sobie horrendalne kwoty za pozostawienie auta na pół dnia. Bliskość pokoju pozwala nam w każdej chwili udać się do niego by skorzystać z toalety lub przekąsić coś. Nie jesteśmy uzależnieni od plażowych budek, które w sezonie mają wysokie ceny zarówno za puszkę napoju, jak i skorzystanie z toalety. Mając hotel przy plaży zawsze możemy cofnąć się do niego, jeśli zapomnimy np. olejku do opalania. Jeśli do naszego hotelu trzeba by dojechać, prawdopodobnie olejek musielibyśmy kupić. Oczywiście w drogiej budce przy plaży.

Komfort

Hotel przy samej plaży to przede wszystkim niewiarygodny komfort wypoczynku. Chyba każdy, kto niósł kiedyś leżaki, parawan i inne akcesoria plażowe w trzydziestostopniowym upale potwierdzi, że nie jest to najprzyjemniejsza rzecz na świecie. Nerwy z tym związane ominą nas, jeśli plaża będzie w zasięgu ręki, a cały potrzebny sprzęt można szybko zanieść na nią nawet w dwóch czy trzech lekkich kursach. Jeśli na plaży mamy swoje ulubione miejsce, mieszkając tuż obok niej, nie musimy rano zrywać się z łóżka, by zdążyć dojechać nad morze i zająć je. Tuż po śniadaniu, leniwym krokiem udajemy się na nie z ręcznikiem przerzuconym przez rękę. Hotel przy plaży jest szczególnie wygodny dla rodziców wczasujących z małymi dziećmi i dla osób starszych. Łatwy dostęp do pokoju jest dla tych grup wiekowych kluczowy.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności