blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego Sylwester nad morzem nie jest przereklamowany?

Dlaczego Sylwester nad morzem nie jest przereklamowany?

toast

Jak wielu jest ludzi, tak wiele może być pomysłów na spędzenie Sylwestra. Dla jednych to idealny moment, by spędzić trochę czasu w domu wspólnie z rodziną, a dla innych to jedna z niewielu okazji do tego, by wyjechać do innego miasta czy kraju. Od lat wielu Polaków na Sylwestra wyjeżdża nad morze. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne zarówno dla singli, par, jak i całych rodzin z dziećmi. Co przemawia za tym, by ostatni dzień starego roku spędzić właśnie nad Bałtykiem? Poniżej podpowiadamy, dlaczego tak chętnie wybieramy nadmorskie kurorty właśnie w sylwestrową noc.

Sylwester nad morzem – czy to dobry pomysł?

Wyjazd nad morze to świetny pomysł o każdej porze roku. Nad Bałtyk najwięcej turystów przyjeżdża latem, niemniej nie oznacza to, że morze poza sezonem jest mniej atrakcyjne. Zimą na przyjezdnych również czeka moc atrakcji, a mniejsze tłumy w kurortach to dla wielu z nas jeden z atutów urlopu w sezonie zimowym. W tym czasie można zatem sporo zaoszczędzić, wydając mniej na nocleg w hotelach czy pensjonatach. Wypad nad morze w grudniu warto zorganizować w okolicy Sylwestra. Nowy Rok nad Bałtykiem można powitać na wiele różnych sposobów. Przykładowo w dużych miastach organizowane są imprezy plenerowe, podczas których występują zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści.

W sylwestrową noc atrakcji nad morzem z pewnością nie zabraknie też dla miłośników kameralnych uroczystości lub romantycznych uniesień we dwoje. Klimatyczny spacer po plaży, impreza ze znajomymi w klubie, a może szampańska zabawa na balu organizowanym przez hotel? Możliwości jest wiele. Ciekawą alternatywą jest też skorzystanie z pakietów, jakie oferują hotele. Wśród obiektów, zapewniających liczne atrakcje dla gości w sylwestrową noc, wymienić można hotel ORLE, który zapewnia komfortowy wypoczynek nad morzem w Gdańsku. Atutem hotelu jest przede wszystkim lokalizacja. Obiekt znajduje się blisko plaży, dzięki czemu goście mogą podziwiać pokazy fajerwerków przy akompaniamencie fal. Poza tym mogą liczyć np. na wykwintną kolację czy też romantyczny pobyt w luksusowym SPA.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności