blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto wybrać na wypoczynek hotel nad morzem?

Dlaczego warto wybrać na wypoczynek hotel nad morzem?

widok na morze

Bałtyk o każdej porze roku zachwyca tak samo i gwarantuje moc atrakcji dla turystów. Są tacy, którzy uwielbiają spędzać czas na plaży latem, ale i tacy, którzy wybierają nadmorskie spacery poza sezonem, kiedy nad Bałtykiem nie ma tłumów. Niezależnie od tego, w którym terminie wybierzesz się nad morze, rozważ wybór hotelu w niedalekiej odległości od plaży. Sprawdź, dlaczego taka opcja jest korzystna i dowiedz się, z jakiego powodu wypoczynek w hotelu nad morzem jest lepszy od tego w centrum miejskich kurortów wypoczynkowych.

Z jakich powodów warto wybrać hotel zlokalizowany blisko plaży?

Wybór hotelu przy plaży to dobra opcja dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy. Bliska odległość od morza sprawia, że w każdej chwili możesz wybrać się na plażę i w każdej chwili też możesz z niej wrócić. Nie musisz martwić się o poszukiwanie transportu czy wczesne zrywanie się z łóżka tylko po to, by zająć na plaży swoje ulubione miejsce. Nawet jeśli zapomnisz czegoś z hotelu, powrót po daną rzecz nie zajmie Ci zbyt wiele czasu. Opcja wypoczynku w hotelu nad morzem to świetne rozwiązanie zarówno dla grupy przyjaciół lub par, jak i rodzin z dziećmi. Szczególnie w przypadku tych ostatnich wybór hotelu blisko plaży się sprawdzi. Dzięki takiej lokalizacji zawsze pod ręką masz np. dostęp do prywatnej hotelowej łazienki i nie musisz korzystać z publicznych toalet.

Wypoczynek w hotelu nad morzem to również gwarancja bliskiego kontaktu z naturą. Nad Bałtykiem możesz się wyciszyć i odpocząć od miejskiego zgiełku. Szczególnie atrakcyjny pod tym względem wydaje się nocleg w hotelu „ORLE” w Sobieszewie. Nasz obiekt zlokalizowany jest niedaleko Gdańska na Wyspie Sobieszewskiej. Plaża, która znajduje się około 100 m od hotelu, została uznana za najczystsze i najbezpieczniejsze kąpielisko w 2019 roku. Sąsiedztwo rezerwatów przyrody zapewnia możliwość spotkania różnych gatunków ptaków wodnych oraz fok. Przy wyborze naszego hotelu nawet nie musisz wychodzić z obiektu, by zażyć solidnej dawki jodu, a kilkanaście kroków wystarczy, byś mógł cieszyć oczy bezkresem Bałtyku.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności