blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto korzystać z cateringu hotelowego?

Dlaczego warto korzystać z cateringu hotelowego?

catering-hotelowy

Dobre hotele oferują Gościom nie tylko komfortowy nocleg, ale i pełny pakiet atrakcji. Zwykle dysponują własnymi restauracjami, w których serwują różnorodne posiłki. Dodatkową usługą, jaką wiele z nich zapewnia, jest catering. Ten cieszy się szczególną popularnością przy organizacji imprez okolicznościowych oraz konferencji i eventów firmowych. Z jakich powodów warto z niego korzystać? Argumentów może być wiele, ale my w dzisiejszym artykule przedstawimy trzy najważniejsze z nich.

Jedno miejsce, wiele usług

Wybór cateringu hotelowego to komfortowe rozwiązanie, które wyklucza konieczność organizowania posiłków na własną rękę. Warto jednak pamiętać, że hotel to nie tylko miejsce, w którym można zamówić pakiet wyżywienia na imprezę. Dziś obiekty hotelowe dysponują też przestronnymi salami bankietowymi i konferencyjnymi do wynajęcia. Przykładowo wynajem sali konferencyjnej w Gdańsku w pakiecie z profesjonalną obsługą gastronomiczną eventów zapewnia Hotel Orle. Taki wybór oznacza, że w jednym miejscu, można skorzystać z pełnego pakietu usług.

Różnorodne menu

Catering hotelowy wyróżnia bogata oferta dań i przystawek. Restauracje w hotelach najczęściej serwują lubiane przez większość tradycyjne przysmaki kuchni polskiej, ale także i bardziej wyszukane potrawy z różnych zakątków świata. Zapewniają też posiłki dla wegetarian, wegan oraz osób z nietolerancjami pokarmowymi. Dzięki temu w menu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję.

Profesjonalna obsługa

Skorzystanie z usług cateringu hotelowego to oprócz gwarancji otrzymania smacznych potraw, pewność ich estetycznego zaserwowania w ustalonej wcześniej porze. Hotele nie tylko oferują wyżywienie, ale i zapewniają profesjonalną obsługę. Ta działa dyskretnie, a jednocześnie dba o zaspokojenie potrzeb Gości.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności