blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto zaplanować jubileusz w hotelu?

Dlaczego warto zaplanować jubileusz w hotelu?

korek szampana z numerem 70

Dawno minęły czasy, kiedy większość uroczystości organizowano w domach. Dziś niezależnie od okazji, organizację przyjęć zleca się profesjonalistom. Najczęściej wybór pada na lokale gastronomiczne. Niemniej rośnie zainteresowanie hotelami. Nowoczesne hotele nie są gorsze od restauracji, a co więcej, w wielu kwestiach nawet je przewyższają. W hotelu można zorganizować zarówno spotkania biznesowe, jak i rodzinne imprezy okolicznościowe. Okazuje się, że jest to również doskonałe miejsce na organizację jubileuszu.

Jubileusz w hotelu jako gwarancja komfortu

Wybór hotelu na organizację jubileuszu to rozwiązanie komfortowe zarówno dla organizatorów, jak i Gości. Oferta organizacji przyjęć np. w naszym hotelu w Gdańsku obejmuje nie tylko wynajem dostosowanej do liczby Gości sali, ale i też pełen pakiet wyżywienia, profesjonalną obsługę kelnerską oraz dekorację przestrzeni, w której odbędzie się jubileusz. Dużym atutem jest możliwość zapewnienia noclegu na miejscu przyjęcia. Dzięki temu organizatorzy mogą w pełni zadbać o komfort przyjezdnych Gości, a Goście nie muszą organizować nocnych powrotów z uroczystości na własną rękę.

Bogata oferta atrakcji jako uzupełnienie uroczystości

Nie da się zaprzeczyć, że to spotkanie jubileuszowe samo w sobie stanowi atrakcję. Niemniej, chcąc uświetnić imprezę, warto zadbać o dodatkowe udogodnienia. Jednym z nich jest wybór hotelu zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy. Jeśli np. jubileusz firmowy lub rocznica ślubu ma być połączona z dłuższym wypoczynkiem, nasz hotel blisko plaży nada się do tego idealnie. Co więcej, jubileusz w hotelu, w którym Goście mogą skorzystać z takich atrakcji jak np. basen czy zabiegi SPA, podniesie jego prestiż. Poza tym zapewni uczestnikom przyjęcia doskonałą formę regeneracji po całonocnej zabawie.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności