blocks

Strona główna » Blog » Postaw na wygodę – spędzaj święta w hotelu

Postaw na wygodę – spędzaj święta w hotelu

stół zastawiony w niedzielę wielkanocną

Wydawać by się mogło, że święta to najlepszy moment, by spędzić czas z rodziną i odpocząć od codziennego pędu. Nie dla wszystkich taka wizja okazuje się jednak rzeczywistością. Dla wielu z nas szczególnie czas przedświąteczny oznacza niekończące się porządki, zakupy i godziny spędzone w kuchni. W efekcie, kiedy nadchodzą uroczyste dni, odczuwamy zmęczenie i frustrację. Nie pomagają też przedłużające się spotkania przy stole. Jeśli masz dość takich świąt, pomyśl o alternatywie, jaką oferują hotele.

Z jakich powodów warto pomyśleć o świętach w hotelu?

Spędzenie świąt w hotelu to doskonała okazja do tego, żeby w dni wolne od pracy rzeczywiście odpocząć. Możliwość wykorzystania kilku dni wolnego na wyjazd z bliskimi umocni Twoje, rodzinne więzi, a przy tym pozwoli się prawdziwie zrelaksować bez straty energii na sprzątanie i gotowanie. Takie święta z pewnością będą też niezapomniane. Świąteczny wypad możesz połączyć z poznawaniem nowych miejsc lub uprawianiem aktywności sportowych. Dzięki temu rodzinny czas spędzisz kreatywnie i aktywnie.

Świąteczny pakiet hotelowy – czego można się spodziewać?

Święta w domu kojarzą się z kultywowaniem polskich tradycji. Pamiętaj jednak, że nawet poza domem możesz spędzić iście tradycyjną, rodzinną Wielkanoc. Wystarczy, że wybierzesz hotel, który oferuje swoim Gościom świąteczne atrakcje. Jeśli interesują Cię wczasy nad morzem w Gdańsku, skorzystaj z naszego pakietu Święta Wielkanocne w Hotelu Orle. W cenie pobytu zapewnimy nocleg całej Twojej rodzinie, zadbamy o wyżywienie oraz zagwarantujemy atrakcje najmłodszym. Zorganizujemy także uroczyste Wielkanocne Śniadanie ze stołem pełnym tradycyjnych potraw. Wśród dodatkowych atrakcji znajdziesz też: ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorek przy muzyce na żywo oraz dostęp do Wi-Fi.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności