blocks

Strona główna » Blog » Co robić nad morzem podczas złej pogody?

Co robić nad morzem podczas złej pogody?

kobieta spacerująca w deszczu na plaży

Niepogoda nad morzem nie musi oznaczać nieudanego urlopu. I choć wydawać by się mogło, że gdy pada deszcz, polskie wybrzeże nie sprzyja wczasowiczom, nic bardziej mylnego. Bałtyk ma turystom wiele do zaoferowania przez cały rok i to niezależnie od tego, jaką temperaturę wskazują termometry. Zastanawiasz się, z jakich atrakcji skorzystać, gdy pogoda nie dopisuje? Poznaj nasze wskazówki i ciesz się udanym wypoczynkiem wbrew panującym warunkom.

Zwiedzanie remedium na niepogodę

Prawdziwy turysta deszczu się nie boi. W myśl tej zasady wykorzystaj swój urlop na zwiedzanie. Jeżeli wybierasz się nad morze w okolice Trójmiasta, czeka na Ciebie naprawdę dużo atrakcji, dla których poznania, niepogoda nie jest żadną przeszkodą. W samym Gdańsku znajdziesz m.in. Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Bursztynu, Dom Uphagena lub Muzeum II Wojny Światowej i Westerplatte. Jeśli z kolei jest zbyt chłodno na opalanie, ale nie pada, a Ty zamiast wnętrz muzealnych, wolisz podziwiać naturę, postaw na zwiedzanie Wyspy Sobieszewskiej. Ta obfituje w malownicze zakątki i bogactwo przyrody, które z pewnością zrobi na Tobie wrażenie.

Sposób na nudę? Hotelowe atrakcje

Jeżeli jeszcze przed wyjazdem obawiasz się, że pogoda nie spełni Twoich oczekiwań, rozważnie dobierz miejsce noclegowe. Najlepiej zarezerwuj nocleg w ośrodku wypoczynkowym, który oferuje znacznie więcej niż komfortowe pokoje. Przykładowo, jeśli wybierzesz hotel w Sobieszewie, zapewniamy, że nuda nie będzie Ci straszna. W naszym obiekcie znajdziesz basen, jacuzzi, saunę fińską i salę fitness. Do Twojej dyspozycji pozostanie też pakiet zabiegów SPA, dzięki którym zregenerujesz siły po zwiedzaniu i przeczekasz deszcz. Ponadto nasza oferta zadowoli najmłodszych. Dla maluchów przygotowaliśmy sale zabaw oraz zajęcia z animatorami.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności