blocks

Strona główna » Blog » Jak zaplanować atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów?

Jak zaplanować atrakcje dla najmłodszych wczasowiczów?

urlop z dziećmi

Urlop z dziećmi to hasło, które nie wszystkim kojarzy się z odpoczynkiem. Rodzice maluchów doskonale wiedzą, że poza domem niełatwo zorganizować im czas. Kluczem do sukcesu okazuje się jednak dobrze przygotowany plan wypoczynku. Wyjeżdżasz na rodzinne wczasy nad Bałtyk? Jesteś w doskonałym miejscu! W dzisiejszym wpisie mamy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym mali wczasowicze nie będą narzekać na nudę podczas wakacji.

Hotel przyjazny dzieciom podstawą udanego rodzinnego urlopu

Planowanie wyjazdu na urlop najlepiej rozpocząć od wyboru miejsca noclegowego. W przypadku podróżowania z dziećmi warto wziąć pod uwagę obiekty hotelowe, które zapewniają atrakcje dla najmłodszych. Jeśli planujesz nocleg w Gdańsku, dobrym wyborem będzie Hotel Orle. Nasz obiekt wyróżnia nie tylko atrakcyjna lokalizacja na Wyspie Sobieszewskiej. Atutem są też komfortowo wyposażone pokoje np. w łóżeczka i wanienki dla maluszków. Dużą zaletą jest także dostęp do restauracji, w której najmłodsi znajdą specjalnie przygotowane dla nich menu. Wśród atrakcji dla małych wczasowiczów można wymienić za to m.in. brodzik z parasolem wodnym, pokoje zabaw czy zajęcia z animatorem.

Wyjazd pełen wrażeń, czyli słowo o atrakcjach dla dzieci

Aby rzeczywiście wypocząć podczas urlopu z dziećmi, warto odpowiednio wcześniej zapoznać się z atrakcjami, jakie oferuje dany nadmorski kurort. Tak naprawdę to destynacja zadecyduje o powodzeniu urlopu. Przykładowo w okolicach Gdańska nie brakuje pomysłów na aktywne spędzanie czasu z najmłodszymi. Na Wyspie Sobieszewskiej warto np. wybrać się do rezerwatu przyrody Ptasi Gaj, gdzie maluchy będą mogły poobcować z przyrodą i poobserwować ptaki w naturalnym środowisku. Atrakcją w okolicy będzie też wizyta w Centrum Rozrywki, Hevelianum lub Papugarni.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności