blocks

Strona główna » Blog » Jak dobrze wypocząć po konferencji?

Jak dobrze wypocząć po konferencji?

salon z masażem

Work-life-balance to koncepcja umiejętnego zarządzania czasem, której celem jest uzyskanie równowagi pomiędzy pracą zawodową a odpoczynkiem. Wyjazdy na konferencje i szkolenia to doskonała okazja, by tę koncepcję wdrożyć w życie. Zwłaszcza jeśli spotkania biznesowe odbywają się w malowniczych okolicznościach lub bogatych w atrakcje hotelach. Jak zrelaksować się po intensywnym dniu pracy? Oto nasze propozycje, jak wypoczywać po konferencjach.

Pomysły na aktywny wypoczynek

Dni na wyjazdach konferencyjnych niemalże w całości wypełnia praca. W tak intensywnym czasie często trudno wygospodarować kilka godzin na zwiedzanie okolicy. Odpoczynek jest jednak bardzo istotny, dlatego każdą przerwę warto wykorzystać na regenerację. W przypadku Hotelu Orle w Sobieszewie Goście mają wiele możliwości. Przede wszystkim największym atutem naszego Centrum Konferencyjnego jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się blisko plaży, dzięki czemu po spotkaniach biznesowych i szkoleniach można pospacerować nad morzem i zachwycić się pięknem Bałtyku.

Jeżeli taka aktywność to jednak za mało, dobrze jest się zmęczyć podczas treningu. Nic lepiej nie oczyszcza głowy od wysiłku fizycznego, który pozwala rozładować stres i przynosi ulgę dla zmęczonego siedzeniem ciała. W naszym hotelu w Sobieszewie zadbaliśmy o miłośników aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w pełni wyposażoną salę fitness, z której można korzystać w cenie noclegu. Poza tym w naszym obiekcie znajduje się basen. Dodatkową atrakcją, która sprzyja regeneracji, jest też jacuzzi.

Regeneracja w SPA

W Centrum Konferencyjnym Orle dbamy również o tych, którzy zamiast treningów, preferują np. regenerację w SPA. W naszym hotelu z basenem nad morzem oferujemy różnorodne zabiegi, w tym m.in. hydroterapię, terapię przeciwbólową, refleksoterapię, termoterapię, fototerapię czy silwoterapię. W pakiecie zapewniamy też zabiegi relaksacyjne oraz masaże. Naszą ofertę uzupełnia możliwość skorzystania z sauny fińskiej lub słonecznej łączki przeznaczonej dla bezpiecznych kąpieli słonecznych. Takie formy relaksu to idealny sposób na odprężenie ciała oraz regenerację sił przed kolejnym intensywnym dniem na służbowym wyjeździe.