blocks

Strona główna » Blog » Jak dobrze wypocząć po konferencji?

Jak dobrze wypocząć po konferencji?

salon z masażem

Work-life-balance to koncepcja umiejętnego zarządzania czasem, której celem jest uzyskanie równowagi pomiędzy pracą zawodową a odpoczynkiem. Wyjazdy na konferencje i szkolenia to doskonała okazja, by tę koncepcję wdrożyć w życie. Zwłaszcza jeśli spotkania biznesowe odbywają się w malowniczych okolicznościach lub bogatych w atrakcje hotelach. Jak zrelaksować się po intensywnym dniu pracy? Oto nasze propozycje, jak wypoczywać po konferencjach.

Pomysły na aktywny wypoczynek

Dni na wyjazdach konferencyjnych niemalże w całości wypełnia praca. W tak intensywnym czasie często trudno wygospodarować kilka godzin na zwiedzanie okolicy. Odpoczynek jest jednak bardzo istotny, dlatego każdą przerwę warto wykorzystać na regenerację. W przypadku Hotelu Orle w Sobieszewie Goście mają wiele możliwości. Przede wszystkim największym atutem naszego Centrum Konferencyjnego jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się blisko plaży, dzięki czemu po spotkaniach biznesowych i szkoleniach można pospacerować nad morzem i zachwycić się pięknem Bałtyku.

Jeżeli taka aktywność to jednak za mało, dobrze jest się zmęczyć podczas treningu. Nic lepiej nie oczyszcza głowy od wysiłku fizycznego, który pozwala rozładować stres i przynosi ulgę dla zmęczonego siedzeniem ciała. W naszym hotelu w Sobieszewie zadbaliśmy o miłośników aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w pełni wyposażoną salę fitness, z której można korzystać w cenie noclegu. Poza tym w naszym obiekcie znajduje się basen. Dodatkową atrakcją, która sprzyja regeneracji, jest też jacuzzi.

Regeneracja w SPA

W Centrum Konferencyjnym Orle dbamy również o tych, którzy zamiast treningów, preferują np. regenerację w SPA. W naszym hotelu z basenem nad morzem oferujemy różnorodne zabiegi, w tym m.in. hydroterapię, terapię przeciwbólową, refleksoterapię, termoterapię, fototerapię czy silwoterapię. W pakiecie zapewniamy też zabiegi relaksacyjne oraz masaże. Naszą ofertę uzupełnia możliwość skorzystania z sauny fińskiej lub słonecznej łączki przeznaczonej dla bezpiecznych kąpieli słonecznych. Takie formy relaksu to idealny sposób na odprężenie ciała oraz regenerację sił przed kolejnym intensywnym dniem na służbowym wyjeździe.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności