blocks

Strona główna » Blog » Dlaczego warto organizować spotkania biznesowe w hotelu?

Dlaczego warto organizować spotkania biznesowe w hotelu?

rozmowy biznesowe

Posiedzenia z kontrahentami i szkolenia pracownicze są nieodłączną częścią prowadzenia biznesu. Mimo tego nie w każdej firmie da się takie spotkania zorganizować. Nawet jeśli w budynku znajduje się sala konferencyjna, nie zawsze warunki do prowadzenia rozmów są sprzyjające. Poza tym powszechnie wiadomo, że neutralny grunt wpływa na powodzenie negocjacji, dlatego wielu przedsiębiorców decyduje się na organizację spotkań biznesowych np. w hotelach. Dlaczego takie rozwiązanie się sprawdza?

Korzyści wynikające z organizacji spotkań biznesowych w hotelach

Organizacja spotkań biznesowych w hotelach przynosi wiele korzyści pod różnym względem. Ma znaczenie dla komfortu zarówno uczestników, jak i organizatorów. Istotnie wpływa też na prestiż firm, które wydają się dzięki temu atrakcyjniejsze w oczach kontrahentów i jawią się jako te, dla których liczy się wygoda pracowników i współpracowników. Wśród innych zalet takiego rozwiązania wymienić można:

  • dogodną lokalizację hoteli

Hotele biznesowe są zwykle zlokalizowane w pobliżu autostrad, lotnisk i innych strategicznych punktów komunikacyjnych. Najczęściej znajdują się na obrzeżach dużych miast, dzięki czemu każdy z łatwością do nich dotrze.

  • możliwość zapewnienia noclegu Gościom

Atutem organizacji imprez biznesowych w hotelach jest możliwość połączenia pracy i wypoczynku. Dostęp do komfortowych pokoi i apartamentów to szczególnie korzystne rozwiązanie dla przyjezdnych, którzy po zakończeniu spotkań, nie muszą wracać do domów.

  • dostęp do profesjonalnych sal konferencyjnych

Hotele biznesowe takie jak np. Hotel Orle w Gdańsku, oferują Gościom dostęp do w pełni wyposażonych w niezbędny sprzęt multimedialny sal konferencyjnych. Dzięki temu organizatorzy spotkań nie muszą martwić się o zaopatrzenie audiowizualne oraz przestrzeń, która pomieści duże grupy osób.

  • organizację wyżywienia w miejscu spotkania

Hotele z własną restauracją zapewniają uczestnikom spotkań biznesowych pełne wyżywienie. Skorzystanie z ich usług sprawia, że organizatorzy nie muszą szukać cateringów ani przygotowywać posiłków na własną rękę.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności