blocks

Strona główna » Blog » Pięć cech dobrego pokoju hotelowego

Pięć cech dobrego pokoju hotelowego

pokój w hotelu

To, czy wypoczynek będzie udany zależy w ogromnie mierze od standardów, jakie spełnia pokój hotelowy. W trakcie urlopu jest on bowiem nie tylko miejscem, w którym nocujemy, lecz również przestrzenią relaksu i odpoczynku. Sprawdź, jakie wymagania powinien spełniać hotelowy pokój, aby wypoczynek nad morzem można było uznać za udany!

Dobry pokój hotelowy znajduje się w dobrze zlokalizowanym obiekcie

Zanim zaczniesz weryfikację standardu pokoju hotelowego, sprawdź, jaka jest lokalizacja samego obiektu. Wybierając się nad morze, często chcemy uciec od zgiełku wielkiego miasta do ciszy przyrody, nadmorskich plaż i sosnowych lasów. Nasz hotel położony jest na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości zaledwie 100 m od plaży Gdańsk-Orle, dlatego polecamy pobyt u nas tym, którzy chcą delektować się nadmorskimi krajobrazami. Plaża Gdańsk-Orle wyróżniona została Błękitną Flagą, przyznawaną najczystszym i najbezpieczniejszym kąpieliskom; jest zatem idealna na odpoczynek razem z dziećmi. Jednocześnie od przepięknej gdańskiej starówki nasz hotel dzieli zaledwie 20 minut jazdy samochodem lub komunikacją miejską. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie wieczornym wypadom do tętniącego życiem Gdańska!

Szukaj pokoju w wysokim standardzie

Kolejną cechą dobrego pokoju hotelowego będzie jego standard, podstawowy lub podwyższony. W naszym hotelu oferujemy Państwu osiemdziesiąt osiem pokoi dwuosobowych w podstawowym i podwyższonym standardzie. Od standardu pokoju zależeć będzie bowiem jego wyposażenie oraz estetyka.

Dobry pokój hotelowy będzie bogato wyposażony

Dobry pokój hotelowy będzie zatem bogato wyposażony w najpotrzebniejsze sprzęty codziennego użytku. Wyposażenie naszych pokoi w standardzie podstawowym obejmuje telewizor LCD, telefon, lodówkę, radio, komplet ręczników, bezpłatny dostęp do Internetu WIFI. Każdy z gości ma do dyspozycji własną łazienkę. Do każdego pokoju przynależy także balkon. W pokojach o standardzie podwyższonym przewidzieliśmy dodatkowy zestaw powitalny, składający się z:

  • kawy,
  • herbaty,
  • filiżanek,
  • wody mineralnej.

W tego typu pokoju znajdziecie Państwo również czajnik oraz suszarkę do włosów. W łazience czekać będzie na Państwa zestaw kosmetyków: mydło, szampon i odżywka.

Pokój hotelowy powinien być estetycznie urządzony

Kolejną cechą dobrego pokoju hotelowego będzie sposób jego aranżacji, a ściślej to, czy jest estetycznie urządzony. Dekoracje powinny być subtelne, podkreślające charakter pokoju i jego wystrój. Warto zdać sobie sprawę, że w pokoju hotelowym spędzamy sporą część naszego wolnego czasu w trakcie urlopu, w przypadku na przykład złej pogody lub gorszego samopoczucia. Dlatego warto zweryfikować, czy hotelowe pokoje zostały urządzone w taki sposób, aby pobyt w nich sprzyjał wypoczynkowi.

Udany urlop, czyli moc hotelowych atrakcji

Zanim wynajmiesz konkretny pokój w danym obiekcie zweryfikuj również, czy hotel proponuje dodatkowe atrakcje. W naszym obiekcie goście mają możliwość skorzystania z hotelowego SPA oraz gabinetu odnowy biologicznej, oferującego aromatyczne zabiegi i masaże. Dodatkowo w naszym hotelu można skorzystać z sauny fińskiej, masażu wodnego i jacuzzi oraz sali fitness. Niewątpliwymi atrakcjami są pokój do relaksu i słoneczna łączka, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z dobroczynnego promieniowania UV.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności