blocks

Strona główna » Blog » Rezerwacja noclegów w hotelu. O czym warto pamiętać?

Rezerwacja noclegów w hotelu. O czym warto pamiętać?

Rezerwacja

Spośród wszystkich form zakwaterowania nad morzem; prywatnych kwater, hosteli czy domów wczasowych, nocleg w hotelu jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz naprawdę odpocząć i ukoić swoje nerwy. Komfortowe pokoje, hotelowe SPA, możliwość wyżywienia na miejscu w hotelowej restauracji oraz inne udogodnienia sprawią, że wypoczniesz i nabierzesz sił. Rezerwując nocleg w hotelu warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jakich? Sprawdź w naszym wpisie.

Zanim zarezerwujesz nocleg, sprawdź lokalizację hotelu

Lokalizacja hotelu jest bardzo istotna, bowiem od niej zależy, do czego będziemy mieli bezpośredni dostęp. Do plaży czy do miasta? Do miejskich rozrywek czy do ciszy nadbałtyckich lasów sosnowych? Jeśli od zgiełku metropolii wolisz gdańskie plaże, nocleg w naszym hotelu to idealna propozycja właśnie dla ciebie. Położony na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości 100 m od plaży Gdańsk-Orle, wyróżnionej Błękitną Flagą, przyznawaną najczystszym i najbezpieczniejszym kąpieliskom, nasz hotel jest miejscem idealnym dla turystów chcących odpocząć od męczącego rytmu miasta. Jednocześnie od przepięknej gdańskiej starówki dzieli nas zaledwie 20 minut jazdy samochodem lub komunikacją miejską, co czyni nasz hotel idealną bazą wypadową do Gdańska.

Zweryfikuj standard pokoi w wybranym przez ciebie hotelu

Przed rezerwacją noclegu w hotelu warto także pamiętać o tym, aby zweryfikować standard pokoi. Urlop to czas odpoczynku; ważne, aby wyposażenie i estetyka pokoi temu odpoczynkowi sprzyjały. Oddajemy do Państwa dyspozycji osiemdziesiąt osiem pokoi dwuosobowych w podstawowym i podwyższonym standardzie. Podstawowy obejmuje:

  • telewizor LCD,
  • telefon,
  • lodówkę,
  • radio,
  • komplet ręczników,
  • bezpłatnym dostęp do internetu WIFI,
  • łazienkę,
  • balkon.

W pokojach o standardzie podwyższonym przewidzieliśmy dodatkowo zestaw powitalny, składający się z kawy, herbaty, filiżanek, wody mineralnej, czajnik oraz suszarkę do włosów.

Czy wybrany hotel posiada dodatkowe atrakcje?

Warto szukać hotelu, który oprócz podstawowych usług oferuje także dodatkowe, takie jak na przykład możliwość korzystania z hotelowego SPA. W naszym gabinecie odnowy biologicznej zrelaksujesz się i odpoczniesz po aktywnym dniu nad morzem. Będziesz miał okazję skorzystać z aromatycznych zabiegów oraz masaży, a także sauny fińskiej, masażu wodnego i jacuzzi oraz sali fitness. Pokój do relaksu i słoneczna łączka pozwolą natomiast bezpiecznie korzystać z dobroczynnego promieniowania UV.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności