blocks

Strona główna » Blog » Prosty przepis na wykwintny bankiet

Prosty przepis na wykwintny bankiet

bankiet

Firmy w celu uczczenia ważnego osiągnięcia lub wydarzenia organizują bankiety. To cieszące się coraz większą popularnością rozwiązanie w dużym stopniu wpływa na wizerunek danego przedsiębiorstwa. Wykwintne bankiety wydają się jednak trudne do zorganizowania. Zaplanowanie każdego szczegółu, oprawy i przede wszystkim miejsca to wyzwanie dla niejednej osoby. Co zrobić, by zorganizować wykwintny bankiet? Na co zwrócić uwagę podczas planowania?

Organizacja wykwintnego bankietu

Bankiet to przyjęcie wyjątkowo wystawne i wykwintne. Zwykle składa się z dwóch części. Pierwsza z nich jest bardziej oficjalna. Rozdawane są wtedy dyplomy lub nagrody za ważne osiągnięcia. W trakcie części drugiej następuje zabawa. Organizację bankietu należy zatem rozpocząć z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Na początku warto skupić się na zaplanowaniu najważniejszych atrakcji wieczoru. Kluczowy jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym każdy gość będzie czuć się swobodnie oraz cateringu z wysokiej jakości menu. Następnie warto się skupić na elementach dodatkowych takich jak oprawa muzyczna, prezenty dla gości czy wystrój sali. Niektóre restauracje lub hotele, w których mogą odbyć się bankiety, same oferują opiekę nad przebiegiem bankietu.

Na co zwrócić uwagę podczas planowania bankietu?

Organizacja wykwintnego bankietu to nie lada wyzwanie. Kluczową kwestią jest tutaj wybór odpowiedniego miejsca. Najlepiej, jeśli bankiet zorganizowany zostanie w komfortowej dla każdego gościa lokalizacji. Dodatkowo wnętrze sali powinno być jak najbardziej uniwersalne, aby można było je dostosować do charakteru bankietu. Istotną sprawą jest również budżet, dlatego, jeżeli chcesz zaoszczędzić, wybierz taki hotel lub restaurację, która oferuje kompleksowe usługi.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności