blocks

Strona główna » Blog » Jak przygotować się do wyjazdu nad morze?

Jak przygotować się do wyjazdu nad morze?

wyjazd nad morze

Do wyjazdu na wczasy nad morzem warto się odpowiednio przygotować. Chodzi tutaj nie tylko o rozsądne spakowanie rzeczy, ale także sprawdzenie pogody, rezerwację hotelu czy zaplanowanie rozrywek. Dzięki takiemu podejściu z urlopem nie będzie się wiązał niepotrzebny stres, a wyjazd będzie przyjemnością. W jaki sposób go zaplanować?

Ubrania na każdą pogodę

Planując wczasy nad morzem, warto sprawdzić, jaka pogoda jest prognozowana na czas wyjazdu. Pozwoli to na rozsądne spakowanie ubrań. Warto jednak pamiętać, że warunki atmosferyczne bywają przewrotne i przygotować się na różne ewentualności. Z reguły nie chcemy spędzać całych dni w hotelu, więc kurtka przeciwdeszczowa może okazać się potrzebna. Letni urlop wiąże się również z kąpielami, dlatego warto zabrać strój kąpielowy. Możliwe, że wakacjom będą towarzyszyły upały, które również wymagają odpowiedniej ochrony. Dlatego podczas wyjazdu może przydać się również czapka, która ochroni przed słońcem, okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem. Nie należy też zapomnieć o dokumentach, czyli dowodzie osobistym czy prawie jazdy.

Zaplanowanie wolnego czasu i wybór hotelu

Przed wyjazdem warto zastanowić się nad preferowanymi formami spędzania wolnego czasu. Oczywiście pogoda może nie pozwolić na niektóre rozrywki i zmusić do zmiany planów. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest wybór hotelu, w którym spędzić można miło czas w przypadku niepogody. Może to być na przykład strefa Wellness & SPA. W ofercie naszego Hotelu Orle w Gdańsku każdy Gość znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu można skorzystać przede wszystkim z sauny fińskiej, masażu wodnego-jacuzzi czy różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Oprócz tego dysponujemy też salą fitness i słoneczną łączką, która pozwala na korzystanie z dobroczynnego działania promieni UV w sposób kontrolowany.

Odpowiednie przygotowanie do wyjazdu nad morze to gwarancja spokojnego i przyjemnego urlopu. Ważne jest, by spakować wszelkie niezbędne rzeczy, zaplanować czas, a także wybrać taki hotel, który spełni oczekiwania dotyczące świadczonych usług czy lokalizacji. W Hotelu Orle stawiamy satysfakcję Gości na pierwszym miejscu, a dodatkowo znajdujemy się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, czyli na Wyspie Sobieszewskiej.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności