blocks

Strona główna » Blog » Przyjęcie weselne w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Przyjęcie weselne w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Stół weselny

Pomysłów na zorganizowanie wesela; miejsca jego odbywania się, przebiegu czy stylu, w jakim ma być zorganizowane, jest niemalże tyle, ile par młodych.

Rozwiązaniem najbardziej optymalnym jednak, zapewniającym z jednej strony dobrą zabawę, z drugiej pełen profesjonalizm, jest zorganizowanie zabawy weselnej w hotelu. Sprawdź, dlaczego to dobry pomysł.

Nie tylko zabawa

Chociaż wesele to przede wszystkim dobra zabawa, równie ważne jest odpowiednio przyrządzane i elegancko podane jedzenie. Decydując się na przyjęcie w hotelu, zyskujemy opiekę profesjonalnych szefów kuchni, którzy nie tylko ułożą odpowiednie menu, lecz również zadbają o to, by potrawy zostały podane w elegancki sposób.

Nie musimy się także martwić o świeżość podawanych potraw. Rezygnując z cateringu, zyskujemy zaplecze gastronomiczne i gwarancję przyrządzania potraw na miejscu, co  zapewnia ich doskonałą jakość.

Czar dyskrecji

Aby zabawa weselna była udana, musi być obsługiwana w profesjonalny sposób. Załoga hotelowa to sztab dyskretnych, a jednocześnie stale czuwających kelnerów. Mają oni za zadanie dopilnowanie, aby gościom weselnym niczego nie zabrakło.

Co więcej, decydując się na omawiane rozwiązanie, zdejmujemy z siebie wiele obowiązków, gdyż kadra hotelowa na nasze życzenie poleci nam fotografa lub zespół grający muzykę na żywo. Dekorator wnętrz natomiast przystroi salę weselną, zaaranżuje ją, dobierze kwiaty, przystroi stoły czy pomoże w wyborze oświetlenia.

Zaplecze noclegowe

Zaprosiłeś rodzinę, która przyjeżdża z daleka? Twoi przyjaciele są rozrzuceni po świecie? Większość z nich przyjedzie samochodami, ale nie będzie chciała zrezygnować z alkoholu? Jeśli tak, wesele w hotelu to rozwiązanie właśnie dla ciebie.

Baza noclegowa bowiem pozwoli nie tylko zakwaterować gości po hucznej zabawie, lecz również umożliwi im odpoczynek w trakcie wesela, przebranie się czy poprawienie makijażu. Dzięki temu goście będą się dłużej bawić, regenerując swoje siły w pokoju hotelowym z ochotą znowu rzucą się w wir tańca.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności