blocks

Strona główna » Blog » Urodzinowa niespodzianka w hotelowej restauracji

Urodzinowa niespodzianka w hotelowej restauracji

sala bankietowa

W polskiej tradycji przyjęte jest, że okrągłe urodziny celebruje się hucznie w gronie najbliższych osób. Czasami jubilat zapomina o swoich urodzinach lub nie ma czasu na zorganizowanie dużej imprezy. Wtedy zazwyczaj jego najbliżsi chcąc mu zrobić prezent, organizują imprezę-niespodziankę, o której on sam dowiaduje się w ostatniej chwili. Jak się za to zabrać?

Dobra restauracja

Przede wszystkim należy znaleźć dobrą restaurację organizującą imprezy okolicznościowe. Obsługa podpowie nam, jak zazwyczaj wyglądają tego typu uroczystości. Pracownicy podpowiedzą nam, jak powinno wyglądać menu, a także wskażą miejsce,  w którym będzie stał  nasz stolik. Warto zapytać obsługę również o możliwość zamówienia tortu urodzinowego lub czy jest możliwość dostarczenia go osobiście (jeśli np. mamy swoją ulubioną cukiernię, w której zawsze zamawiamy torty). Zakładając rezerwację musimy oczywiście podać liczbę gości, którzy przybędą do restauracji. Dlatego też najpierw należy ustalić z nimi, czy w danym terminie mają ochotę wziąć udział  w przyjęciu-niespodziance. Świetnym pomysłem jest wybranie na tę okazję restauracji w dobrym hotelu. Niektóre hotele dysponują swoimi salonami SPA, dzięki czemu jubilatowi można od razu zasponsorować prezent w postaci vouchera na masaż lub inny zabieg. Bliskość hotelu rozwiązuje też nam problem noclegu dla gości, którzy na imprezę mają przyjechać z daleka. Po skończeniu części oficjalnej po prostu mogą oni udać się do swojego pokoju by odpocząć przed drogą powrotną.

Menu dla małych i dużych

Rezerwując imprezę warto powiedzieć obsłudze, czy wśród gości będą dzieci. Dobre restauracje zaproponują dla nich specjalne menu składające się z potraw, które większość maluchów uwielbia. Goście z dziećmi nie będą więc musieli martwić się, że ich szkrab grymasi przy stole. Jeśli będziemy mieć jakiekolwiek wątpliwości dotyczący organizacji imprezy – zawsze warto poradzić się obsługi restauracji. To w końcu właśnie ona ma największe w tej kwestii doświadczenie.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności