blocks

Strona główna » Blog » Jak wybrać odpowiedni hotel dla surfera?

Jak wybrać odpowiedni hotel dla surfera?

surfer

Morze fascynuje i przyciąga. Nadmorskie miejscowości w Polsce goszczą turystów przez cały rok. Wśród odwiedzających, oprócz rodzin z dziećmi, emerytów i zakochanych par, jest także spora grupa miłośników sportów wodnych. Jeśli do niej należysz, szukasz zapewne hotelu, w którym będzie można się zregenerować i wypocząć po intensywnym dniu na desce. Czym powinien charakteryzować się taki hotel? Jakie noclegi nad morzem są najbardziej komfortowe dla surferów? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Co oznacza all-inclusive dla surfera? 

Najwygodniejszą opcją zakwaterowania, jaką możesz wybrać jako surfer, jest hotel z ofertą all-inclusive. Nie musisz wówczas martwić się o wyżywienie, nie tracisz czasu na szukanie restauracji, czy na zakupy, gotowanie i zmywanie. Z naszego doświadczenia wynika, że surferzy, poza wyżywieniem, szukają w kategorii all-inclusive czegoś więcej. Hotele, które potrafią odpowiedzieć na ich potrzeby, zapewniają swoim gościom dostęp do strefy SPA, sauny, basenu, siłowni i wypożyczalni sprzętu sportowego. Idealnie, jeśli na stanie posiadają także kilka dobrych desek surfingowych. Na surfingowy urlop wybierz obiekt noclegowy, do którego nie będzie trzeba zabierać śpiwora, własnych poszewek na pościel, ręczników czy mydła. Dzięki temu ograniczysz bagaż do minimum, co jest szczególnie ważne, jeśli podróżujesz z własnym sprzętem sportowym.

Najważniejsze są fale 

Podczas surfingowych wczasów nad morzem najważniejsze są oczywiście wiatr i fale. A zatem najlepszy hotel dla surfera to taki, który zlokalizowany jest tuż przy plaży. Wyobraź sobie, że wstajesz o świcie, wychodzisz z pokoju, przechodzisz ścieżką przez pachnący las i już jesteś na rozległej, pustej plaży. Tak właśnie wyglądają poranki surferów, którzy goszczą u nas, w Hotelu Orle w Sobieszewie. Zapraszamy i Ciebie. Możesz do nas zawitać o każdej porze roku. Zapewnimy Ci komfortowy, bezpieczny pokój z widokiem na zieleń, wygodne łóżko i odpowiednie warunki do wypoczynku, a Ty poszalejesz znowu na desce na falach Bałtyku.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności