blocks

Strona główna » Blog » Gdzie wybrać się na weekend z przyjaciółmi?

Gdzie wybrać się na weekend z przyjaciółmi?

wycieczka

Zastanawiasz się krótkim, weekendowym wypadem z przyjaciółmi i nie wiesz gdzie się wybrać? Zachęcamy do pobytu nad polskim morzem, a dokładnie w Gdańsku na Wyspie Sobieszewskiej. Tutaj znajduje się nie tylko wiele różnorodnych atrakcji, ale i nasz Hotel Orle, gdzie miło spędzicie czas w radosnej, gościnnej atmosferze.

Weekend na Wyspie Sobieszewskiej

Wyspa Sobieszewska to piękne, chociaż niedoceniane miejsce przez turystów. Być może dla wielu osób jest to jedna z głównych zalet tego miejsca, gdyż można tutaj czas spokojnie, niespiesznie i bez niechcianych tłoków jak w Gdańsku czy w innych obleganych nadmorskich miejscowościach.

Na Wyspie Sobieszewskiej zachwycisz się rozległymi, dużymi, piaszczystymi plażami oraz piękną przyrodą. Znajdują się tu dwa rezerwaty ornitologiczne, zaliczane do jednych z najciekawszych na ptasiej mapie. Regularnie występują tu też foki szare, a niekiedy i rzadsze gatunki.

Plaże, ptaki, szum morza oraz czyste powietrze zachęcają do odpoczynku i dobrej zabawy. Jeśli więc chcesz wraz z przyjaciółmi wyrwać się z tłocznego miasta, pozwolić sobie na błogi relaks i zapewnić swojemu organizmowi regenerację, pobyt na Wyspie Sobieszewskiej to najlepszy wybór.

Skorzystaj z pakietów pobytowych Hotelu Orle

Wyspa Sobieszewska to idealne miejsce do odpoczynku w gronie przyjaciół. Kolejnym powodem, dla którego warto tutaj spędzić chociaż weekend, jest nasz Hotel Orle, który znajduje się w sosnowym lesie, w oddaleniu od centrum miasta. Tutejsze tereny zachęcają do relaksu, spacerów po plaży, jazdy na rowerze, długich wieczornych rozmów i dobrej zabawy. Jest to hotel nad morzem z basenem, strefą Spa & Wellness i restauracją, więc zapewniamy naszym gościom wszystko, co jest niezbędne, aby porządnie wypocząć.

Zachęcamy przy tym do skorzystania z naszych pakietów pobytowych. W cenie pobytu zapewniamy m.in. zakwaterowanie w pokojach (standard, DUO lub apartamentach), śniadania i obiadokolacje, nielimitowany dostęp do krytego basenu rekreacyjnego, bezpłatny dostęp do internetu WIFI, boiska i sprzęt sportowy (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), korzystanie z siłowni/sali fitness, korzystanie z zajęć grupowych dla dorosłych, (m.in. aqua fitness).

Zapraszamy do Hotelu Orle.

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności