blocks

Strona główna » Blog » Jak powinien być wyposażony dobry pokój hotelowy?

Jak powinien być wyposażony dobry pokój hotelowy?

pokój hotelowy

Nie ma jednolitych standardów określających warunki wyposażenia pokojów hotelowych. Wszystko zależy od standardu danego obiektu oraz udogodnień, jakie chce zapewnić gościom. Łóżko, stolik, szafka nocna i odpowiednie oświetlenie to absolutna podstawa, która jednak nie wyczerpuje możliwości. W naszym hotelu dążymy do tego, aby każdy czuł się swobodnie, komfortowo i wyjątkowo, dlatego też z ogromną skrupulatnością dobieraliśmy wszystkie elementy wyposażenia pokojów. Przekonaj się, na co możesz liczyć, rezerwując nocleg w Hotelu Orle.

Kompleksowo wyposażone pokoje w Hotelu Orle

Wyposażenie pokojów dobieraliśmy bardzo skrupulatnie, mając na uwadze wysokie wymagania gości. Chcemy zapewnić wygodne, wręcz luksusowe warunki każdemu, kto wybiera nasz hotel na nocleg w Gdańsku. Zapewniamy zarówno klasyczne pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, jak i przytulne 2-pokojowe apartamenty. Są one wyposażone w wygodne łóżka, eleganckie meble do wypoczynku, biurko i stoliki kawowe, a także radio, TV i telefon. Każdy pokój posiada indywidualną łazienkę — również kompleksowo urządzoną.

Wnętrza utrzymane są w minimalistycznym stylu. Poszczególne elementy wyposażenia, w tym przede wszystkim meble wypoczynkowe, gwarantują wygodę, dzięki czemu nasi goście mogą u nas zaznać spokoju i relaksu nawet po najbardziej intensywnym dniu. Zadbaliśmy o meble wykonane z trwałych materiałów, które są nie tylko solidne, ale i eleganckie.

Nasze pokoje są przestronne i zostały optymalnie przystosowane do pobytu zarówno singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Dla osób oczekujących przestrzeni i maksimum prywatności proponujemy apartamenty.

Co oferuje Hotel Orle poza komfortowymi noclegami?

Hotel Orle to nie tylko komfortowo wyposażone pokoje, ale również szereg różnorodnych udogodnień i możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego. Nasi goście mogą skorzystać ze strefy SPA, gdzie oferowane są różnorodne zabiegi. Można oddać się błogiemu relaksowi w saunie fińskiej, jacuzzi lub na basenie. Zapraszamy też do naszej restauracji, gdzie tradycyjna kuchnia polska łączy się z kuchnią z innych zakątków świata.

Hotel Orle zapewnia noclegi blisko morza i pięknej przyrody. Ośrodek mieści się zaledwie 15 km od centrum Gdańska, więc stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania miasta oraz stoczni. Zapraszamy!