blocks

Strona główna » Blog » Zalety hoteli blisko plaży

Zalety hoteli blisko plaży

Hotele zlokalizowane blisko plaży

Podstawą komfortowego wypoczynku jest dobrze przemyślane miejsce pobytu. Nieraz wybierając się na wakacje, długo zastanawiamy się nad miejscowością, do której chcemy jechać, całkowicie pomijając kwestię lokalizacji naszego hotelu. Tymczasem może to mieć kluczowy wpływ na jakość wypoczynku. Przed wyjazdem, warto więc dokładnie sprawdzić, gdzie będziemy mieszkać i znaleźć miejsce, które spełni nasze oczekiwania, oferując jednocześnie konkurencyjną cenę i wyjątkowe atrakcje.

Gdzie szukać hotelu?

Naturalnie najwięcej zalet posiadają hotele zlokalizowane blisko plaży w stosunku do innych zakwaterowań. Wakacje i urlop to czas odpoczynku i relaksu przede wszystkim. Nie warto zawracać sobie głowy uciążliwym dojazdem do linii brzegowej. O wiele przyjemniej jest spakować rzeczy i przespacerować się kawałek, przez zazwyczaj malowniczy teren w otoczeniu przyrody lub urokliwych nadmorskich straganów, by zasiąść na plaży w przyjemnym poczuciu, że nie czeka nas uciążliwy powrót.

Poza tym hotel blisko plaży sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nie ma co ukrywać, że osoby mieszkające w takich lokalizacjach chętniej spędzają czas nad morzem, niż w zaciszu wynajmowanego pokoju. Plaża jest główną atrakcją miejscowości, dlatego sprzyja kontaktom z innymi wczasowiczami. Ponadto takie hotele charakteryzują się wysokim standardem świadczonych usług. Dbają o klientów i są chętnie wybierane przez podróżnych.

Hotele oferują rozrywkę we własnym zakresie, często więc można w nich znaleźć baseny, jacuzzi, boiska do gry w piłkę czy tenisa, centra rozrywki, SPA i restauracje. Powoduje to, że nawet w przypadku gorszej pogody dostępność strefy wypoczynkowej jest nieograniczona i łatwo zorganizujemy sobie wolny czas w postaci aktywnej rozrywki. Hotele przy plaży to doskonała oferta dla turystów, a także wyjątkowe miejsce na organizację bankietów czy spotkań firmowych w otoczeniu świeżego morskiego powietrza i uroków przyrody. To miejsca, które działają cały rok i niezależnie od sezonu profesjonalnie przyjmują i opiekują się gośćmi.

 

Jeśli masz pytania

Hotel Orle – Centrum Konferencyjne

80-680 Gdańsk Sobieszewo

Hotel Orle realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zwiększenie konkurencyjności Hotelu Orle poprzez wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych i proekologicznych

Celem projektu IMPULS jest odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

Planowany efekt projektu: zneutralizowanie skutków wzrostu kosztów dostaw energii elektrycznej, wzbogacenie całorocznej oferty rekreacyjnej o nowe usługi.

Całkowita kwota projektu: 232 430 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:
  150 630,79 PLN

fundusze-eu

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

Realizujemy projekt w ramach projektu grantowego Spektrum współfinansowany z EFRR, numer umowy UDG-SPE.03.2022/072

SPEKTRUM---tablica--JPG--1024x380

2024 © Hotel Orle - Centrum Konferencyjne

realizacja: Agencja Interaktywna – Noveo interactive
Polityka prywatności